Buitis, Namai

Plieninės daugiafunkcinės durys

Dėka aukštos kokybės medžiagų ir gerai apgalvoto gamybos proceso iki mažiausių detalių, daugiafunkcinės durys yra atsparios dilimui ir yra patikimos eksploatuoti. Todėl plieninės durys naudojamos būtent ten, kur reikalingi tvirti durų elementai privačiuose ir daugiabučiuose namuose, pramonėje, mažose įmonėse ir prekyboje.

Daugiafunkcinės durys iš plieno ir nerūdijančio plieno yra skirtos naudoti tiek viduje, tiek lauke. 1 ir 2 varčių durys naudojamos ten, kur reikalingi tvirti durų elementai. Galimos daugybė papildomų funkcijų, tokios kaip atsparumas ugniai, apsauga nuo dūmų, garso izoliacija ar apsauga nuo įsilaužimų. Dar daugiau informacijos rasite gamintojo puslapyje.

Daugiafunkcinės durys iš plieno turi įspūdingų pranašumų: ant to paties objekto galite montuoti išoriškai identiškas duris, tačiau atliekančias skirtingas funkcijas. Plieninės ir nerūdijančio plieno durys  atrodo ypač patrauklios dėl savo elegantiško dizaino ir labai prigludusių durų varčios.

Ugniai atsparios metalinės durys yra vienas iš įvairių objektų pasyviosios priešgaisrinės sistemos elementų. Paprastai šie konstrukciniai elementai veikia kaip standartinės durys, uždarančios praėjimą į patalpas. Įrenginyje kilus gaisrui, jie sumažina ugnies plitimo greitį per patalpas, užtikrina žmonių evakuacijos saugumą ir apsaugo nuo dujinių degimo produktų plitimo.Nepaisant ryškių apsauginių savybių ir specialaus dizaino, šios klasės gaminiai turi stilingą išvaizdą ir gerai tinka bet kurio kambario dizainui.

Tvirtos, patikimos ir tuo pačiu estetinės durys vienu metu gali atlikti keletą funkcijų:

  • apriboti išorinį ir vidinį patekimą į pastatą arba atskirą patalpą;
  • užtikrinti tolygų klimatą, drėgmės lygį ir temperatūros sąlygas viduje;
  • atmesti neteisėto įėjimo galimybę: per durų varčią negalima atidaryti ar

išlaužti kokybiškų durų;

  • papildo kambario estetiką. Pačios durys yra pagamintos iš patvaraus plieno, tačiau padengtos lakoniška miltelių-polimerų danga.
Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą