Verslas

Technikos nuoma statybų darbams

Uždarose erdvėse, siauruose praėjimuose ir nedidelės apimties darbams patartina naudoti specialią įrangą – mini ekskavatorių. Tokie ekskavatoriai yra lengvai valdomi, kompaktiški ir ekonomiški degalų sąnaudų atžvilgiu.

Maži matmenys, manevringumas ir mažos nuomos išlaidos,leidžia šią technikąnaudoti visoms pramonės šakoms: statybom, žemės ūkiui, kraštovaizdžio planavimui, būstui ir komunalinėms paslaugoms bei privačiam naudojimui privačiame sklype.

Kas yra mini ekskavatorius ir kokiems darbams jis naudojamas

Mini ekskavatorius nuo įprasto skiriasi tik dydžiu,svoriu, keliamąja galia ir produktyvumu. Tai yra miniatiūrinė vikšrinio ar ratinio ekskavatoriaus kopija su tomis pačiomis funkcijomis. Juose yra guminiai ir metaliniai vikšrai arba pneumatiniai ratai ir kuo trumpesnė pasukimo platforma. Mini ekskavatoriaus svoris: 2850 kg.Šiuolaikiniuose modeliuose yra dviejų greičių automatinė pavarų dėžė ir hidraulinė šarnyrinė strėlė.

Mini ekskavatorių privalumai:

  • Žemės slėgis yra žymiai mažesnis nei įprastų ekskavatorių, todėl darbus galima

atlikti ant vejos ir minkštos kelio dangos.

  • Važiuojama važiuoklė pasižymi dideliu pravažumu važiuojant nepalankiomis

oro sąlygomis ir bekele.

  • Lengva valdyti.
  • Manevringas, su nedideliu apsisukimo spinduliu, galintis dirbti labai uždarose

vietose. Kai kuriuose modeliuose galinės dalies iškyša neviršija važiuoklės matmenų.

Ekskavatoriai yra brangi speciali įranga. Tik labai didelės statybų bendrovės gali sau leisti įsigyti tokį transporto priemonių parką. Pagrįstas sprendimas yra ekskavatoriaus nuoma. Mini ekskavatoriaus nuoma kaip paslauga labai išpopuliarėjo. Mini ekskavatorių galima išsinuomoti už prieinamą kainą, o tai labai palengvins statybos ir remonto darbų įgyvendinimą. Yra galimybė ekskavatorių išsinuomoti be operatoriaus, tačiau rekomenduojama nuomotis techniką su darbuotoju, kad darbai  būtų atlikti kokybiškai ir laiku.Neabejotinas patogumas slypitame, kad įrangą galima išsinuomoti bet kuriam laikotarpiui – nuo kelių valandų iki daugelio mėnesių.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą