Buitis, Namai

Kada verta rinktis šiferį stogo dangai?

Dėl savo senovinės gotikinės išvaizdos šiferiniai stogai yra vienas iš labiausiai akį traukiančių, patvarių ir ilgaamžiškiausių stogų tipų. Natūralios skalūno stogo čerpės yra pagamintos iš kietos metamorfinės uolienos, gaunamos iš nuosėdinių uolienų, dažniausiai pagamintų iš molio ar vulkaninių pelenų. Taigi natūralu, kad šiferiniai stogai yra neįtikėtinai ekologiški. Jei ketinate įrengti šiferio stogą, išsiaiškinkime, ką turėtumėte žinoti prieš samdydami profesionalius montuotojus.Natūralaus akmens šiferio stogo įrengimas yra investicija. Labai svarbu rasti tinkamą rangovą, turintį patirties diegiant šiferinius stogus, arba gali tekti mokėti už remontą dažniau nei reikėtų. Tačiau prieš montuodami taip pat turite atsižvelgti į keletą kitų dalykų, kad užtikrintumėte, jog jūsų šiferio stogas tarnautų kuo ilgiau.

Struktūrinis vientisumas – Prieš samdydami profesionalų stogdengį, rekomenduojame pasiteirauti statybų inžinieriaus dėl jūsų namo konstrukcijos vientisumo. Šiferio stogai yra labai sunkūs ir gali sverti keturis kartus daugiau nei asfalto stogas. Kai kuriuose namuose prieš montuojant gali prireikti net papildomo sutvirtinimo.Iš kur uolos – taip pat svarbu žinoti, iš kur skalūnai. Be to, kad žinote gamintoją, svarbu žinoti, iš kur tiksliai atkeliauja uola. Kai kurios bendrovės net bandys perduoti netikras sintetines skalūnų čerpes kaip tikrą šiferį. Žinant, iš kur tiksliai uoliena kilusi, galima nustatyti malksnos tarnavimo laiką ir garantijų trukmę.

Kietas ir minkštas šiferis – Kitas svarbus dalykas, kurį reikia atsiminti, yra tai, kad yra dviejų skirtingų rūšių skalūnų. Kietasis skalūnas yra neįtikėtinai patvarus ir atsparus ugniai bei drėgmei ir gali tarnauti iki 200 metų. Minkštas skalūnas vis dar yra labai patvarus, tačiau turi trumpesnį tarnavimo laiką – iki 125 metų. Paprastai dauguma spalvotų skalūnų yra kieti, o juodi – minkšti. Nors minkštas skalūnas gali tarnauti ne taip ilgai, jis yra žymiai pigesnis, beveik pusė kieto skalūno kainos stogulinija.lt.

Parašykite komentarą