Transportas

Kokius krovinius galima gabenti keltais?

Pasaulinė laivybos pramonė gabena prekes visame pasaulyje, sujungdama verslą ir komerciją visame žemyne. Šiuolaikiniame sparčiame pasaulyje laivų greitis ir talpa padidėjo. Prekių gabenimas keltais tapo viena iš pigiausių ir populiariausių pervežimo priemonių, remiantis:

  1. Kaina už toną;
  2. Kuru už gabenamą toną.

Plačiau apie krovinių gabenimo keltais kainas: ferrybookings.lt

Pradedant mašinomis bei įvairiais įrengimais, baigiant maisto produktais, laivai yra modifikuojami taip, kad būtų galima gabenti įvairaus tipo krovinius. Toliau šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius krovinių tipus, kurie yra gabenami keltais.

  1. Maisto produktai

Gabenami maisto produktai apima įvairias kategorijas, tokias kaip šviežias, supakuotas, šaldytas ar iš dalies perdirbtas maistas. Tai yra viena iš sunkiausiai gabenamų prekių dėl trumpo galiojimo laiko ir didelės sugedimo tikimybės. Didelė dalisapdoroto maisto gali nesunkiai praleisti net keletą mėnesių kelte. Privalumas keltu gabenti maisto produktus yra tas, jog laivai suteikia galimybę vienu metu gabenti didelį kiekį prekių.

  • Automobiliai ir kitos transporto priemonės

Transporto priemonių gabenimas yra labai paplitęs visame pasaulyje. Keltai yra pagaminti ir pritaikyti taip, kad atlaikytų didelę transporto priemonių apkrovą, todėl vienu metu jų sutalpinti galima labai daug. Transporto priemonių keltais gabenimas yra populiarus dėl optimalios kainos bei saugumo.

  • Įvairi įranga, technika ir gamyklos dalys

Įvairios įrangos gabenimas yra labai pelninga industrija, ypač kai ji gabenama dideliais kiekiais. Taip yra todėl, kad šioms prekėms nėra keliami specifiniai gabenimo reikalavimai, saugiai supakuotos tokios prekės nebus pažeistos arba kokiu nors būdų paveiktos kelionės jūra metu.

Gyvuliai ir gyvūnai yra labai dažnai gabenami laivais arba keltais. Jie gali būti skirti veisimui, mėsai bei gyvūniniams bioproduktams. Gabenant juos reikia pasirūpinti įprasta mityba ir tinkama ventiliacija.

Parašykite komentarą