Transportas

„Integre Trans“ atsinaujina: pokyčius padiktavo spartus augimas ir ambicingi planai

Transporto ir logistikos paslaugų bendrovė „Integre Trans“ po daugiau nei dešimtmečio atnaujina savo prekės ženklą ir vizualinį identitetą. Šių veiksmų imtasi siekiant sukurti prekės ženklo vientisumą ir didinti išskirtinumą tiek tarp partnerių bei klientų Vakarų Europoje, tiek tarp esamų ir potencialių sparčiai augančios bendrovės darbuotojų.

Bendrovės vadovė Žana Kel pastebi, kad prekės ženklo atnaujinimas simboliškai sutampa ir su „Integre Trans“ veiklos tryliktųjų metų sukaktimi. Per šį laikotarpį tai pirmasis reikšmingas vizualinio identiteto pokytis.

„Paskutinieji keli bendrovės gyvavimo metai žymi spartų augimą ir aktyvią plėtrą. Veiklą išplėtėme į Prancūziją, Vokietiją, Lenkiją, Didžiąją Britaniją, žvalgomės ir į kitų Vakarų Europos šalių rinkas. Šiems tikslams įgyvendinti reikšmingai auginome ir darbuotojų skaičių, atnaujinome ir plėtėme vilkikų parką. Su visais šiais pokyčiais kilo ir vizualinio naujumo poreikis taip pat leidęs dar geriau išsigryninti klientams nešamą žinią“, – kalba Ž. Kel. 

Visgi, siekiant išlaikyti per daugiau nei dešimtmetį įgytą atpažįstamumą, buvo stengtasi nedaryti drastiškų pokyčių, o išlaikyti pusiausvyrą tarp naujovių ir laiko patikrintų vertybių.

„Senasis prekės ženklas kuriant vizualinį stilių buvo pritaikytas naujausiems šiuolaikinės rinkos standartams, taip pat buvo atrinkta spalvų paletė, sukurti grafiniai elementai. Tai padėjo sukurti modernesnį, aiškesnį, ryškesnį, stipriau bendrovės vertybes atspindintį įvaizdį“, – pasakoja Ž. Kel.

Būtent spalvų žaismas ir grafiniai elementai vaidina svarbų vaidmenį naujame „Integre Trans“ vizualume. Spalvinė gama, varijuojanti nuo aušros iki sutemų, buvo sukurta siekiant atspindėti bendrovės profesionalumą, atsakingumą ir vieningą tikslų siekimą bet kuriuo paros metu. Grafiniai elementai, atspindintys kelią, galutinį tikslą, krovinį, sukurti atskleisti išskirtinį dėmesį bet kuriai procese dalyvaujančiai šaliai.

„Įgyvendindami šiuos pokyčius išgryninome ir bendrovės viziją bei misiją. Teikdami kokybiškas transporto ir logistikos paslaugas sieksime nuosekliai žengti link lyderiaujančių pozicijų pagal klientų pasirinkimą Europoje. Tikimės, kad padaryti tai mums padės išskirtinis dėmesys kiekvieno kliento kroviniui“, – kalba bendrovės vadovė.

„Integre Trans“ prekės ženklą atnaujino ir vizualinį identitetą sukūrė integruotos komunikacijos agentūra „INK agency“.

Pranešimą paskelbė: Beatričė Mikšytė, UAB „INK agency“

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą