Transportas

„Wizz Air“ stiprina komandą – paskirta nauja finansų vadovė

„Wizz Air“, didžiausios žemų sąnaudų oro linijų bendrovės Centrinėje ir Rytų Europoje, komandą papildė nauja finansų vadovė Sonia Jerez Burdeus. Savo pareigas ji pradės eiti nuo šių metų birželio 1 d.

Sonia Jerez Burdeus Barselonos universitete įgijo Fizikos ir inžinerijos bakalaurą, o Čikagos universitete apgynė Verslo administravimo magistro laipsnį. Prieš pradėdama dirbti „Wizz Air“, nuo 2011 m. dirbo „Vueling Airlines S.A.“ kompanijos, kuri yra Tarptautinės jungtinės oro linijų grupės (angl. International Consolidated Airlines Group S.A.) narė, finansų vadove bei priklausė bendrovės valdybai. S. Jerez taip pat priklausė kompanijos „Clickair S.A“ steigimo grupei, 2006–2008 metais bendrovėje užėmė finansų vadovės pareigas, kol „Clickair“ susijungė su „Vueling“.

Apie „Wizz Air“
Didžiausios Centrinėje ir Rytų Europoje mažų sąnaudų bendrovės „Wizz Air“ orlaivių parką sudaro 66 „Airbus“ A320 ir A321 tipo orlaiviai. Oro linijų kompanija skraidina iš 24 bazių ir siūlo 400 maršrutų, jungiančių 119 krypčių 38-iose šalyse. „Wizz Air“ komandą sudaro 2600 aviacijos profesionalų, kurie siūlo aukščiausio lygio aptarnavimą. 2015 metais bendrovę „Wizz Air“ pasirinko 19,2 mln. keleivių. „Wizz Air“ akcijos yra skelbiamos Londono vertybinių popierių biržoje (trumpinys – WIZZ) ir yra įtrauktos į FTSE 250 ir FTSE All-share indeksus.

Parašykite komentarą