IT naujienos

„Kaspersky Lab“ lenkia konkurentus ir geriausiai apsaugo nuo kibernetinių grėsmių

Trečius metus iš eilės „Kaspersky Lab“ sprendimai efektyvumu lenkia konkuruojančių gamintojų saugumo produktus, rodo nepriklausomų bandymų rezultatai. Remiantis 2015 m. atliktų bandymų rezultatais, „Kaspersky Lab“ produktai įtraukti į lyderių trejetuką, ir šis rodiklis ženkliai viršija visų kitų gamintojų rezultatus.

Kasmetis „TOP3“ reitingas sudaromas remiantis įvairių gamintojų apsaugos sprendimų rezultatais, demonstruojamais per nepriklausomų laboratorijų, tokių kaip „AV-Comparatives“, „AV-TEST“, „Dennis Technology Labs“, „MRG Effitas“ ir kt. surengtus bandymus. Į sąrašą įtraukiama daugiau nei 100 gamintojų ir jų korporatyvinių, asmeninių ir mobiliųjų įrenginių sprendimų rezultatai. Ekspertai įvertina įvairių produktų efektyvumą aptikti ir užblokuoti žinomas ir naujas grėsmes.

Remiantis 2015 m. atliktų 94 bandymų rezultatais, „Kaspersky Lab“ 82 proc. atvejų pateko į lyderių trejetuką. Be to, 60 iš 94 bandymų „Kaspersky Lab“ produktai užėmė pirmąsias vietas.

„Mūsų žinios ir patirtis, sukaupti per kovos su kibernetinėmis grėsmėmis metus, atsispindi produktuose, kuriuos mes kuriame naudotojų, jų įrenginių ir duomenų apsaugai. Nuo nulio kurdami visas technologijas ne tik pasiekėme aukštos kokybės kovodami su aktualiomis grėsmėmis, bet ir numatome rytojaus grėsmes bei siūlome kompleksinę ir daugiasluoksnę apsaugą. „TOP3“ reitingas dar kartą įrodo mūsų požiūrio į saugumą efektyvumą ir aukštą mūsų produktų kokybę, kurią patvirtina nepriklausomi ekspertai“, – sako Nikita Švetcovas, „Kaspersky Lab“ vyriausiasis technologijų vadybininkas.

Į „TOP3“ sąrašą pateko ir šios bendrovės: „Avast“, AVG , „Avira“, „Bitdefender“, „BullGuard“, ESET, „F-Secure“, G DATA, „Intel Security“ (McAfee), „Microsoft“, „Panda“, „Sophos“, „Symantec“, „Trend Micro“ ir kitos. Bandymų metų buvo nagrinėjami sprendimai kenkėjiškoms programoms aptikti ir šalinti, mobiliosios apsaugos programos, šlamštalaiškių aptikimo, tėvų kontrolės.

Visą TOP3 dalyvių sąrašą ir daugiau sužinoti apie metodologiją galite adresu: www.kaspersky.com/top3.
Išsamiai apie TOP3 bandymus galite sužinoti skaitydami „Kaspersky Lab“ tinklaraštį: https://business.kaspersky.com/top3/5201/.

Apie „Kaspersky Lab“
„Kaspersky Lab“ – didžiausia pasaulyje privati bendrovė, kurianti IT saugumo užtikrinimo programinius sprendimus. Bendrovė yra viena iš keturių geriausių „Endpoint Security“ klasės apsaugos sistemų kūrėjų. Jau daugiau nei šešiolika metų „Kaspersky Lab“ kuria efektyvius apsaugos sprendimus korporacijoms, vidutinio ir smulkaus verslo bendrovėms bei privatiems naudotojams. Didžiojoje Britanijoje registruotos „Kaspersky Lab“ technologijos ir sprendimai apsaugo daugiau nei 400 milijonų naudotojų beveik 200 pasaulio šalių ir teritorijų.

Parašykite komentarą