Verslas

Vilniuje, Justiniškių mikrorajone, duris atvėrė atnaujina „Maximos” parduotuvė

Ketvirtadienį, gruodžio 9 dieną, Vilniuje atidaryta atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Taikos g. 1. Į naujos parduotuvės prekybinę įrangą ir remontą prekybos tinklas investavo virš 760 tūkstančių eurų.

Šios parduotuvės prekybinis plotas viršija 350 kv. m, o bendrasis plotas siekia 573 kv. m. Naujoje parduotuvėje yra įrengtos 3 įprastos ir 4 savitarnos kasos, kurios pagreitins skubančiųjų apsipirkimą.

Pirkėjai parduotuvėje ras ypač platų šviežio maisto bei kulinarijos ir konditerijos asortimentą. Taip pat kalėdinio stalo patiekalų pasirinkimą,

„Atnaujindami šią parduotuvę atsižvelgėme į vietos gyventojų poreikius, todėl neabejojame, kad pirkėjai įvertins pokyčius ir ši parduotuvė bei jos darbuotojai taps tikrais pagalbininkais, ruošiantis šventėms. Tikiu, kad Justiniškių mikrorajono gyventojai šioje parduotuvėje atras visas reikalingas prekes už geriausią kainą“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Naujoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 17 darbuotojų. Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, ypatingas dėmesys skiriamas darbuotojams. Visi „Maximos“ darbuotojai yra apdrausti papildomu sveikatos draudimu, kuris nuo gruodžio 1-osios yra išplėstas, įtraukus papildomas sveikatos priežiūros paslaugas. Darbuotojams susirgus COVID-19 liga ir gydantis ligoninėje bendrovė savo lėšomis skiria specialią pašalpą.

Pirmąsias dienas po atidarymo pirkėjų laukia daug specialių pasiūlymų: gruodžio 9 d. – sausio 9 d. į pirkėjų AČIŪ kortelę sugrįš 5 proc. nuo pirkinių sumos. O gruodžio 9–12 dienomis AČIŪ kortelė tekainuos 1 euro centą. Pirmosiomis naujosios parduotuvės darbo dienomis apsilankę pirkėjai ras specialių pasiūlymų ir įvairiems produktams taikomų nuolaidų, siekiančių net iki 50 procentų. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį galima rasti parduotuvėje bei www.maxima.lt.

Šiuo metu lietuviškame prekybos tinkle veikia 251 parduotuvė.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Parašykite komentarą