Laisvalaikis

Vestuvės. Kokių moterų vyrai paprastai neima į žmonas. (I dalis)

Suprantu, jog rizikuoju užsitraukti kai kurių silpnosios lyties atstovių nemalonę. Bet vis tiek – negaliu tylėti, kol gamtoje egzistuoja toks moters tipas, kaip asmeninio gyvenimo nevykėlės J. Praktika rodo, jog tikrosios šios rūšies atstovės dažniausiai sutinkamos kategorijoje „kam virš trisdešimt“. Sąlyginai jas būtų galima susikirstyti į:

· Moteris, viską suprantančias.

Ji supranta visas jo problemas, kurių paprastai nesupranta jo žmona. Kaip supranta ir tai, jog dabar išsiskirti su žmona jis negali. Kartais toks supratimas tęsiasi metų metus. Tokia moteris supranta, jog ji neturi uždavinėti nereikalingų klausimų, o kaip tik priešingai – nesudaryti jokių problemų. Tai yra, būti kaip pionierius – visada pasiruošusi. Tame tarpe ir atsiprašyti iš savo darbo, jei jam netikėtai atsirado „langas“, laisvas nuo žmonos, vaikų ir darbo. Mažai apmokamo darbo. Todėl moteris, viską suprantanti, gimtadienio proga dovanoja jam geras kelnias, striukę jo vaikui ir pudrą jo žmonai.

Tokia moteris suvokia, jog ji negali su juo nuvažiuoti prie jūros. Supranta, kad vakare jis su sunkiai sergančia žmona ir psihologinių problemų turinčiu vaiku būtinai turi aplankyti mirtinai sergančią uošvienę. Taip pat suprantingai ji žiūri ir į jo atėjimus bei išėjimus su lagaminais. Ateina jis paprastai neilgam, o išeina greitai – iš kart po sunkiai sergančios žmonos skambučio į jo mobilų. Po jo išėjimo į moters, viską suprantančios, butą laužiasi mirtinai serganti jo uošvienė. Moteris spranta, kad durų atidaryti nereikia ir nekvėpuodama supratingai susigūžia dulkiname vienišo buto kamputyje.

Po mirtinai sergančios uošvės sudarkytų šarvuotų durų remonto, moteris, viską suprantanti, galiausiai nusprendžia nutraukti su juo santykius visiems laikams. Bet čia pasirodo jis – su „valdiška“ puokštyte ir ištaria stebuklingą burtažodį: „Tu gi viską supranti…“ Moterį, viską suprantančią, ši formuluotė veikia magiškai, todėl ji vėl ima viską suprasti ilgus, jokios perspektyvos neturinčius jų santykių metus. Kada moters, viską suprantančios, amžius jai leidžia, pagaliau, nustoti viską suprasti, ji paprastai lieka už šarvuotų savo vienišumo durų visiškai nesuprasta…

· Moteris, nenorinčias ištekėti.

Bendrai, tai norinčias. Bet visą laiką teigančias, jog nenori. Kažkoks Visatos protas kartu su žaliais žmogeliukais ir feministėmis joms įteigė, jog santuoka – tai įteisinta prostitucija, o įmesti porą kojinių į skalbimo mašiną – tiesiog nepakeliamas moteriai darbas. Akivaizdžių prieštaravimų tokia moteris nepastebi.

Nors giliai viduje ji lyg ir supranta, kad kažkas ne taip. Jaučiasi vieniša. Ypač naktimis už lango stūgaujant vėjui. Gal pora nelabai purvinų kojinių ir nėra jau taip šlykštu… Bet ne! Moteris, nenorinti ištekėti, veja nuo savęs išdavikiškas mintis ir tokias silpnumo apraiškas. „Kam man tekėti?! Aš gi pati užsidirbu pragyvenimui. Aš gi nemėgstu, kai kas nors namuose painiojasi po kojomis“.

Motyvacijos ir argumentų variantų – begalės. Būtent juos ji ir išverčia ant retkarčiais horizonte pasirodančių gerbėjų galvų. Ir kavinėje sąskaitas ji apmoka pati. O, vyras juk – žvėris ne tik kad baigštus, bet paprastai dar ir nuolankus. Na, nereikia, tai nereikia. Ne taip jau labai ir norėjosi. Nenori, kaip nori.

Ir vėl moteris, nenorinti ištekėti, žybčioja akimis, apšviesdama savo bemieges naktis. Tiesa, kartais šmėsteli išdavikiška mintis: „Dieve, kokia aš kvaiša!“ Bet brėkštantis rytas išsklaido naktinius košmarus ir ji vėl ir vėl eiliniam kavalieriui pareiškia: „Mane domina tik seksas ir dalykiniai santykiai!“ Dėl Dievo, visada prašom. „Ir kad būtų visiška santykių laisvė“ – neužtikrintai priduria. Žinoma žinoma, kas gi būtų prieš santykių laisvę? Na, gal išskyrus daktarus venerologus. Nors, ir jie, ko gero, nieko prieš – juk tai jų duona.
Ir vėl eilinį kartą nemiga. Todėl, kad ištekėti ir norisi, ir baugu, ir nebekviečia jau niekas…

Tokiu būdu, turime sėkmingą, puikiu kostiumėliu apsirėdžiusią bei savo darbą mylinčią moterį, kuri iš įpratimo vis dar tekėti nenori. O niekas jau ir nebesiūlo… Bijo. Priprato. Juk bendras projektas – neįpareigojantys santykiai – geriau. Niekas niekam nieko neskolingas.

Ji juk būtent to ir norėjo, o ne ištekėti, teisingai? Puikus yra pasaulis, kuriame svajonės pildosi!

Laukite tęsinio.

Teisingų sprendimų ir asmeninės laimės Jums linkintys
„Vestuvių ekspertai“

Vytas Kokšta
www.smagiosvestuves.lt
www.vijolina.lt

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą