Laisvalaikis

Kaip pasirinkti maudymosi kostiumėlį pagal figūros tipą

Kiekvienos iš mūsų figūra yra labai skirtinga, todėl akivaizdu, kad ir maudymosi kostiumėliai yra pasirenkami nevienodai. Taigi, jei šiuo metu ieškote naujo maudymosi kostiumėlio, kuris geriausiai atitiktų jūsų kūno linijas, pateiksime jums keletą praktiškų patarimų, kaip pasirinkti maudymosi kostiumėlį pagal savo figūros tipą.

Didelė krūtinė

Moterims, kurios turi didelę krūtinę, geriausiai tinka didelių dydžių maudymukai. Tokių maudymosi kostiumėlių viršus įprastai būna papildomai sutvirtintas lankeliu. Žinoma, didesnę krūtinę geriausiai prilaikys maudymukas, kuris yra pagamintas iš tvirto ir elastingo audinio. Tokiu atveju moterys taip pat gali jaustis kur kas komfortiškiau. Tuo tarpu, jei kalbėti apie spalvinę gamą ir optimaliausių spalvų pasirinkimą, neretai rekomenduojama pasirinkti tamsesnių atspalvių liemenėlę ir šviesesnes maudymosi kelnaites.

Maža krūtinė

Dažniausiai moterims, kurių krūtinė yra mažesnė, yra patariama pasirinkti „push up“ tipo maudymosi liemenėlę. Be to, neprašausite pro šalį, jei pasirinksite maudymosi kostiumėlį, kuris pasižymi labai ryškiomis spalvomis, yra išmargintas įvairiais raštais ir ornamentais.

Kriaušės formos figūra

Jei jūsų figūra yra kriaušės formos, tuomet būtų optimaliausia pasirinkti tamsesnės spalvos maudymosi kelnaites ir šviesesnės spalvos maudymuko viršų. Kalbant apie maudymosi liemenėlės spalvą – ji gali būti tiek labai ryški, tiek ir labai marga. Neretai kriaušės formos figūrą turinčioms moterims labai praverčia „push up“ tipo liemenėlės, kadangi tokiu atveju vizualiai krūtinė atrodo didesnė, o tai reiškia, kad figūra taip pat atrodo kur kas proporcingiau.

Jei jūsų pečiai yra platūs

Jei jūs turite plačius pečius, rekomenduojama pasirinkti maudymosi kelnaites, kurios yra margintos įvairiais ornamentais ir raštais. Tuomet tai gali padėti vizualiai sumažinti pečių plotį. Žinoma, reikėtų nepamiršti pasirinkti maudymosi liemenėlę, kurios petnešėlės yra siauresnės.

Jei turite pilvuką

Jei dėvėdamos maudymosi kostiumėlį jūs įprastai jaučiate šiokį tokį diskomfortą dėl savo kūno linijų, tuomet jums vertėtų pasirinkti vientisą (arba vienos dalies) maudymosi kostiumėlį, kuris būtų vienspalvis. Be abejo, tai nėra vienintelis galimas pasirinkimas. Jūs taip pat galite pasirinkti dviejų dalių maudymuką, kurio kelnaitės yra aukštesniu liemeniu.

Visų svarbiausia, kad renkantis maudymosi kostiumėlį jūs taip pat daug dėmesio skirtumėte ir patogumui. Tinkamai pasirinktas maudymosi kostiumėlis turi būti šiuolaikiškas, komfortiškas, nevaržantis jūsų judesių, užmaskuojantis jūsų figūros trūkumus ir pabrėžiantis jos privalumus bei padedantis jums labiau pasitikėti savo jėgomis.

One Comment

  • gerdunka222

    Šaunus straipsnis, naudingas moterims prieš vasarą. Turbūt dauguma vis tiek įsivaizduojam, kas mums turėtų tikti, iš didelio asortimento išsirinkti ne taip jau ir sunku vova-lingerie.eu

Parašykite komentarą