Laisvalaikis

Triukai, kaip greičiau pasiruošti šventinei vakarienei

Nemažai daliai žmonių pasiruošimas šventinei vakarienei kelia ne pačias geriausias emocijas. Kiek ir kokių patiekalų paruošti, kaip juos patiekti ir kaip viską suspėti laiku? Tai bene dažniausi galvoje besisukantys klausimais. Jei pasiruošimas šventinei vakarienei jums taip pat nėra pats maloniausias, atskleisime keletą triukų, kurie gali padėti paversti šį procesą malonesniu.

Planuokite

Pirmasis dalykas, kurį reikėtų padaryti, tai užsirašyti viską, ką planuojate gaminti šventinei vakarienei. Tokiu būdu aiškiai matysite visą meniu ir galėsite lengviau jį koreguoti. Jeigu sudarius planą paaiškės, kad patiekalų yra per daug, kai kuriuos iš jų galėsite tiesiog išbraukti, o jei per mažai – papildyti sąrašą dar keletu patiekalų. Be to, taip kur kas lengviau įvertinti laiką, kurio reikės maisto paruošimui. Tiesiog pasižymėkite paruošimo trukmę prie kiekvieno patiekalo ir suskaičiuokite, kiek užtruksite prie visos šventinės vakarienės. Patarimas: nepersistenkite – palikite sau šiek tiek laisvo laiko, kad nereikėtų skubėti.

Paprašykite pagalbos

Dažnai norisi viską padaryti patiems. Tačiau tam, kad pasiruošimas šventinei vakarienei netaptų varginančiu darbu, po kurio reikėtų ilgo poilsio, paprašykite šeimos narių arba draugų pagalbos. Nebūtina visiems suktis virtuvėje: vienas gali padengti stalą, kitas išpilstyti gėrimus ir taip toliau. Pasiskirsčius darbus, pasiruošimo procesas taps kur kas lengvesnis ir greitesnis. Be to, taip visi jausis prisidėję prie galutinio rezultato, kuris net neabejojame bus puikus.

Supaprastinkite viską

Pagalvokite, ar jums tikrai reikia trijų skirtingų mėsos patiekalų, penkių padažų ir dar daugiau skirtingų mišrainių. Jei prieš tai galvojote, kad taip, pasistenkite viską supaprastinti. Ruoškite tik tiek maisto, kiek ketinate jo suvalgyti. Tokiu būdu ne tik užtruksite mažiau laiko ruošdamiesi, bet ir vėliau nepersivalgysite bandydami paragauti visko, kas yra ant stalo. Tam, kad viskas taptų dar paprasčiau, pasitelkite tinkamus virtuvės reikmenis. Vienas iš tokių galėtų būti greitpuodis. Jis leis kur kas greičiau pagaminti mėsos ar kitus patiekalus, kuriems reikia ilgo paruošimo. Jeigu dar neturite tokio virtuvės reikmens, jį galite įsigyti Zana.lt.

Pasinaudokite šiais trimis triukais ir pasirūpinkite, kad pasiruošimas šventinei vakarienei jums nesukeltų streso. Tegul viskas, apie ką tenka galvoti prieš sėdant prie stalo, sukelia pačias geriausias emocijas!

Parašykite komentarą