Buitis, Namai

Patarimai renkantiems vestuvinius žiedus

Vestuviniai žiedai yra simbolis, primenantis apie santuokos įžadą, apie artimiausią žmogų ir apie vestuvių dieną. Norint, kad žiedai atliktų tokį svarbų vaidmenį, reikia, kad šis simbolis turėtų tam tikrų savybių. Be grožio, vestuviniai žiedai turi būti patogūs, praktiški ir patvarūs. Gražių ir praktiškų vestuvinių žiedų kompromisas reiškia, kad vestuvinių žiedų pasirinkimas nėra paprastas procesas ir reikalauja tam tikrų žinių.

Kada pirkti vestuvinius žiedus?

Apie vestuvinių žiedų pirkimąreikia pagalvoti pakankamai anksti, kad nekiltų jokių problemų renkantar derinant dydį. Kiekvienas vestuvinių žiedų gamintojas suteiks jums laiko, reikalingo jūsų svajonių vestuviniams žiedams pagaminti. Todėl planuodami pirkti vestuvinius žiedus turėtumėte juos užsisakyti iš anksto, kad turėtumėte juos bent likus mėnesiui iki vestuvių. Didelis pasirinkimas ir prekyba internetu leis juos atidžiai apžiūrėti neišeinant iš namų.

Pirmas ir svarbiausias žingsnis yra stiliaus pasirinkimas. Kad vestuviniai žiedai būtų idealiai pritaikyti jūsų poreikiams, turėtumėte atsakyti į keletą pagrindinių klausimų: koks stilius labiau patinka? Ar vestuvinis žiedas turėtų atitikti sužadėtuvių žiedą? Ar norite, kad jaunavedžių žiedai būtų identiški?Minimalistiniai ir klasikiniai entuziastai geriausiai jausis naudodami paprastus, nepastebimus modelius.Romantikai tikrai pajus, kaip jų širdis plaka greičiau, matydama subtilius vestuvinius žiedus, dekoruotus deimantais. Žmonės, nebijantys drąsių derinių, neabejotinai rinksis originalų, unikalų dizainą.

Kitas žingsnis – pasirinkti metalą, iš kurio bus gaminami vestuviniai žiedai. Verta atsižvelgti į mūsų gyvenimo būdą ir nešiojamus papuošalus.

Vestuviniai žiedai yra papuošalai, nešiojami kiekvieną dieną. Todėl ypač svarbu pasirinkti tinkamą dydį, kad būtų patogūs. Žiedai turėtų šiek tiek sukinėtis per pirštą ir laisvai atsiremti į sąnarį.

Vestuvinius žiedus pasirinkti nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Turite nuspręsti dėl tinkamos spalvos ir aukso prabos, pagalvoti apie vardų, datų ar kitų užrašų graviravimo klausimą. Taip pat turite apsvarstyti dėl komforto zonos žieduose.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą