Buitis, Namai

Svetainės baldai: kaip pasirinkti tinkamiausius?

Svetainė yra bene pati liberaliausia, lanksčiausia vieta, kurioje susitinka ne tik šeimos nariai, tačiau taip pat ir svečiai. Suprantama, kad komponuojant šią erdvę labai daug dėmesio skiriama stiliui, tačiau taip pat nepamirštamas ir funkcionalumas. Norisi, kad svetainė atrodytų puikiai, tačiau nereikalautų labai daug dėmesio, specialios priežiūros.

Tinkamai baldai – lengva priežiūra

Ir tikrai, svetainės baldai dažnai vadinami vienais mažiausių baldų visuose namuose. Nors šioje patalpoje žmonių būna daugiausia, tačiau patys baldai sukurti taip, kad tarnautų ilgai ir atrodytų puikiai. Juolab, jų pasiūla labai plati, tad kiekvienas pagal savo asmeninius poreikius ras tai, kas geriausiai dera jo namuose.

Kokybiški baldai svetainėje

Dažniausiai svetainės baldai skiriasi ne tik stiliumi, tačiau ir savo funkcionalumu. Kol vieni siekia, kad baldų būtų kuo mažiau, tuo tarpu kitiems svarbus jų kiekis, kadangi ir patalpa nėra maža. Klausimas, kokie badai privalo būti?

  1. Žinoma, kokybiškas valgomojo stalas, kuris dažnai tampa vieta, kurioje susirenka visi šeimos nariai. Taigi, sėdėjimas prie stalo dažnai yra ritualas.
  2. Taip pat prie valgomojo stalo reikalingos ir kokybiškos kėdės. Patogiausia pirkti komplektą su stalu, kadangi viskas derės stilistine prasme.
  3. Taip pat reikia nepamiršti ir sofos, kuri skirta atsipalaidavimui ir kur kas malonesne sėdėjimui. Dažniausiai pasirenkamos ryškios sofos, kurios vadinamos svarbiausiu patalpos baldu.
  4. Montuokite ir kavos staliukus. Dizaineriai teigia, kad jie yra būtini net ir tokiu atveju, jeigu svetainės patalpa yra maža. Paprasčiausiai net ir būdami maži jie atlieka labai svarbią kavos puodelio pasidėjimo funkciją. Tai – irgi ritualas.
  5. Svetainės dažniausiai integruojami ir mini foteliai, kuriems suteikiama mobilumo galimybė. Jie bus ten, kur jums konkrečiu metu labiausiai tinka.

Svetainės baldai pasirenkami įvertinus ir kitus patalpoje esančius elementus. Pavyzdžiui, kokia apšvietimo sistema montuojama, kokie paveikslai arba kokios užuolaidos kaba, koks kilimas gražiausiai dera visumoje. Geriausia pasirinkti dvi spalvas ir derinti atspalvius. Tokiu atveju patalpa atrodys stilingai, tačiau nebus per daug marga.

Ir vėl kyla dilema – kur tų baldų ieškoti. Visi sako – važiuokite į Ikea – ten pamatysite, ko nematę. Kiti nukreipia į kitas baldų parduotuves, tačiau rinktis iš bet kokios parduotuvės asortimento nėra labai teisinga. Juk rinksitės iš 10-20 modelių. Dėl to geriausia paieškas pradėti nuo el. parduotuvių. O ir ne bet kokių, o didelių, kur asortimentas milžiniškas – šimtai skirtingų modelių. Neskubėkite žiūrėti į kainas – pradiniame etape jums reikia tik pasirinkti idėjų, kas galėtų tikti jūsų namams. Paieškas pradėkite čia, tikrai nenusivilsite:

https://pigu.lt/lt/baldai-ir-namu-interjeras/svetaines-baldai/svetaines-spinteles

NaudotosKnygos.lt

One Comment

Parašykite komentarą