Buitis, Namai

4 svarbios priežastys pasinaudoti profesionaliomis baldų valymo paslaugomis

Laikui bėgant jūsų namuose esančių baldų apmušalai nusidėvi, ant jų gali atsirasti dėmių. Tiesą sakant, jei nuo paskutinio baldų valymo praėjo nemažai laiko, galite nustebti sužinoję, kokie nešvarūs jie iš tikrųjų tapo.

Ant baldų paviršiaus neišvengiamai kaupiasi dulkės, naminių gyvūnų pleiskanos, plunksnos ir mūsų odos riebalai, todėl baldų apmušalai gali atrodyti nelygūs ir nešvarūs. Profesionalus baldų valymas gali būti puikus sprendimas, kuris ne tik padės sugrąžinti baldams gerą išvaizdą ir suteiks ne vieną papildomą privalumą. Todėl norime jums plačiau pristatyti keturis svarbius profesionalaus baldų valymo privalumus, apie kuriuos galbūt niekada ir nepagalvojote.

Prailgina jūsų baldų tarnavimo laiką

Kaip ir su bet kokiu daiktu, į kurį investuojate, kuo daugiau priežiūros jam skirsite, tuo ilgiau jis tarnaus. Ne išimtis ir baldai, kurių pakeitimas naujais gali būti nepigi alternatyva. Kuo ilgiau teršalai lieka ant baldų, tuo sunkiau juos pašalinti ir tuo didesnė tikimybė, kad jie suardys apmušalų pluoštus. Reguliarus baldų apmušalų valymas gali padėti ilgiau išlaikyti gerą būklę ir neleisti dėmėms bei pažeidimams sugadinti jų išvaizdos. Jei šį darbą atlieka profesionalas, galite būti tikri, kad bus pasitelktos apsauginės priemonės, kurios dar labiau prailgins jūsų baldų tarnavimo laiką.

Šalina nemalonius kvapus jūsų namuose

Baldų apmušalai sugeria aplinkos kvapus, todėl ilgainiui jie gali imti skleisti nemalonų kvapą. Šios problemos priežastis – ne tik naminiai gyvūnai, bet ir cigarečių dūmai, maisto gaminimo ir kiti kvapai, kurie įsigeria į baldų apmušalus. Daugelis buitinių priemonių šiuos kvapus tiesiog maskuoja kvapiosiomis medžiagomis. Tačiau kvapai netrukus atsinaujina, ir problema lieka neišspręsta. Profesionalus baldų valymas visiškai pašalina kvapus iš audinio, todėl išvalyti baldai ir jūsų namai ilgiau išlaiko gaivų kvapą.

Gerina oro kokybę būsto viduje

Alergiškiems žmonėms ilgai nevalyti baldai gali padidinti alergijos riziką. Taip yra todėl, kad dulkės ir kiti alergenai kaupiasi audinių pluoštuose, o sėdint ant baldų arba juos judinant vėl patenka į orą. Jei turite naminių augintinių, ši problema gali būti dar didesnė, nes gyvūnų plaukai ir pleiskanos patenka tarp pluoštų.

Baldų valymo profesionalai naudoja specializuotą įrangą ir valymo priemones. Jų pagalba valymo metu pasiekiami gilesni apmušalų audinio sluoksniai, pašalinant iš jų teršalus, dulkes ir  nešvarumus. Oras namų viduje iš karto tampa švaresnis ir sumažėja alerginių reakcijų rizika. Tai ypač naudinga šiltuoju metų laiku, kai nuo alergijos kenčia daugelis žmonių.

Apsaugo baldus nuo neigiamo poveikio

Prekybos centruose parduodamos valymo priemonės gali būti per daug stiprios tam tikriems audiniams, todėl netinkamai jas naudojant gali būti padaryta daugiau žalos nei naudos. Taigi, jei reikia išvalyti brangius baldus, pavyzdžiui, sofas, reikia elgtis atsargiai, kad nekiltų papildomų problemų. Profesionalias baldų valymo paslaugas teikiantys specialistai užtikrina tinkamą baldų išvalymą, nes jie turi reikiamos patirties ir žino, kaip naudoti tinkamas priemones ir kruopščiai išvalyti baldus, jų nesugadinant.

Žodis pabaigai

Baldų valymo dažnumas priklauso nuo jų naudojimo intensyvumo, namuose gyvenančių žmonių skaičiaus, laikomų naminių gyvūnų ir kitų dalykų, dėl kurių baldai greičiau dėvisi ir susitepa. Vis dėlto, norint apsaugoti baldų audinį, rekomenduojama jį valyti reguliariai. Profesionalus baldų valymas kas šešis mėnesius gali padėti prailginti jūsų baldų apmušalų tarnavimo laiką. Investuoti į profesionalias baldų valymo paslaugas gali būti kur kas ekonomiškiau nei pirkti pigesnes valymo priemones, kurios būna nepakankamai veiksmingos ir net gali sugadinti jūsų baldų paviršius.

Daugiau: www.kavosdeme.lt – Mes atvažiuojame padėti!

One Comment

  • gerdunka222

    čia net nereikia turėti tiek daug priežasčių, man pagrindinė yra ta, kad balde nebūtų daug dulkių.. patikėjom pirmą kartą savo baldus įmonei vitaresta.lt, nieko nesugadino, baldai kaip nauji, esam labai patenkinti.

Parašykite komentarą