Transportas

GEFCO pristatė du inovatyvius sprendimus (fizinį ir skaitmeninį): viso eksploatavimo ciklo automobilių logistikos užsak

„GEFCO Group“, Europoje pirmaujantis automobilių logistikos ir pasaulinis multimodalinės tiekimo grandinės specialistas, šiandien pranešė apie du naujus sprendimus (sujungiančius fizines galimybes ir skaitmenines technologijas „phygital“), vartotojams suteikiančius neprilygstamą patirtį. Šios inovacijos buvo sukurtos pasitelkus grupės 70 metų logistikos patirtį ir skaitmeninius partnerių gebėjimus. GEFCO neseniai įsigyta skaitmeninė kelių transporto birža Chronotruck naudoja galingus algoritmus, kurie suderina paklausą su esama pasiūla ir taip supaprastina pristatymą ir siuntėjams, ir vežėjams. Moveecar yra GEFCO ir išorinių IT specialistų* sukurta skaitmeninė platforma, teikianti automobilių logistikos paslaugas automobilių ir mobilumo rinkos dalyviams visą transporto priemonės gyvavimo ciklą.

Alternatyvūs “phygital“ sprendimai

„Vartotojų elgsena skaitmeninėje erdvėje daro aiškią įtaką mūsų strategijai verslas verslui (B2B) bei verslas verslui ir vartotojui (B2B2C) rinkose“, – sakė GEFCO pardavimo ir rinkodaros vykdomasis viceprezidentas Emmanuelis Arnaudas. „Teikdami naujas “phygital“ paslaugas sujungiame savo fizinio tinklo praktinę patirtį ir skaitmeninius gebėjimus. Vartotojo patirčiai pakeisti „Chronotruck“ ir „Moveecar“ naudoja dirbtinį intelektą, mašininį mokymąsi ir galingus algoritmus.“

Inovacijos – GEFCO augimo varomoji jėga

GEFCO augimo strategija paremta skaitmenizavimo inovacijomis ir pasirinktais įsigijimais. „Moveecar“ ir „Chronotruck“ vystymas yra du puikūs pavyzdžiai, atskleidžiantys, kaip GEFCO keičia logistikos sektorių ir klientams kuria naują vertę. „Milžiniškam naudotų automobilių rinkos potencialui išnaudoti „Moveecar“ remiasi GEFCO transporto priemonių logistikos patirtimi ir tiesioginiais sprendimais“, – patvirtino GEFCO vykdomasis direktorius Lucas Nadalis. „Be to, „Chronotruck“ lanksti ir lengvai pasiekiama skaitmeninė platforma užtikrina, kad skubūs GEFCO klientų poreikiai būtų patenkinti laiku.“

„Chronotruck“: raskite geriausią prieinamą vežėją bet kuriuo metu

„Chronotruck“ yra pagrindinė krovinių birža“, – paaiškina „Chronotruck“ vykdomasis direktorius Rodolphe‘as Allardas. Naudodama galingus algoritmus „Chronotruck“ skaitmeninėje platformoje suveda siuntėjus su vežėjais. „Šį galingą sprendimą sukūrėme siuntėjams ir vežėjams, ieškantiems greitų ir veiksmingų sprendimų. Mūsų paslaugos sumažina sunkvežimių be krovinio nuvažiuojamą atstumą ir išmetamo anglies dioksido kiekį, be to, mažesnės pervežimo bendrovės turi galimybę pasiekti didesnius klientus.“

Siuntėjai bet kokiam savo bendrajam kroviniui, svyruojančiam nuo 50 kg iki 28 tonų, gali pasirinkti vežėją už tinkamą kainą ir reikiamu laiku. „Chronotruck“ leidžia pasiekti netoliese esančius vežėjus ir naudotis įvairiomis skaitmeninėmis paslaugomis, įskaitant greitus kainų pasiūlymus, buvimo vietos stebėjimą, pristatymo fakto įrodymą ir el. sąskaitas faktūras. Vežėjams skaitmeninė platforma suteikia galimybę optimizuoti srautus ir užtikrinti, kad sunkvežimiai, priimdami netoliese esančius krovinius, važinėtų pilnai pakrauti.

Patikimi, naudingi ir tvarūs sprendimai

Šiandien sunku surasti laisvų sunkvežimių, o vairuotojų trūkumas tampa vis didesniu iššūkiu. Siuntėjui pateikus užklausą, nustatoma vežėjų buvimo vieta ir jie atsako iš karto pateikdami kainų pasiūlymus. Birža „Chronotruck“ leidžia įmonėms pasirinkti vežėją jiems tinkama kaina ir reikiamu laiku. 95 % klientų užklausų yra įvykdomos.

„Platforma leidžia dalyvauti visiems vežėjams ir atveria galimybes mažesniesiems pasiekti didelius klientus“, – patvirtino Rodolphe‘as Allardas. „Dalyviams netaikomi jokie apribojimai ir mes pakartotinai nenaudojame vežėjo duomenų. Vežėjų prašome pateikti tokią pačią informaciją, kokia pateikiama atliekant standartines logistikos operacijas.“

Tarptautinė plėtra

„Chronotruck“ paslaugas teikia daugiau nei 9 000 klientų Prancūzijoje ir planuoja netrukus išplėsti savo klientų ratą Europoje. Šiuo metu skaitmeninė platforma veikia septyniomis kalbomis: anglų, prancūzų, vokiečių, italų, lenkų, portugalų ir ispanų.

„Moveecar“: automobilių logistika visą jų gyvavimo ciklą vienu spustelėjimu, bet kur ir bet kada

Skaitmeninė platforma „Moveecar“ leidžia tokiems su automobiliais susijusias paslaugas (Caas- car-as-a-service) teikiantiems dalyviams kaip automobilių gamintojams, pardavėjams, autoparkų valdytojams, nuomos ir išperkamosios nuomos bendrovėms, aukcionų dalyviams, el. prekybos ir mobilumo rinkos dalyviams teikti pridėtinę vertę kuriančias automobilių logistikos paslaugas visą transporto priemonės gyvavimo ciklą.

„Neseniai vartotojai naudotus automobilius pirkdavo pagal skelbimus laikraščiuose“, – teigė „Moveecar“ vykdomasis direktorius Dominque‘as Masuttis. „Dabar pirkėjai naujų ir naudotų automobilių ieško internete, o „Moveecar“ paslaugos padės automobilių ir mobilumo rinkos dalyviams patenkinti klientų poreikius ir generuoti didesnį pelną.“

GEFCO pardavimo ir rinkodaros vykdomasis viceprezidentas Emmanuelis Arnaudas pridūrė: „Moveecar“ paslaugoms yra puiki dar neišnaudota rinka“. Kasmet Europoje parduodami 45 mln. naudotų automobilių, palyginti su 15 mln. naujų. Sudėtinga gabenti šiuos automobilius mažomis grupėmis arba pavienius. Automobilius transportuodama šalių viduje ir tarp valstybių „Moveecar“ remiasi GEFCO transporto priemonių logistikos patirtimi.“

STAART paslaugos

Be naudotų automobilių transportavimo „Moveecar“ teiks ir papildomas paslaugas, kuriomis bus galima naudotis visą automobilio gyvavimo ciklą. Paketas STAART (Storage, Transport, Administration, Appraisal, Repair and Travel experience), reiškiantis sandėliavimą, transportavimą, administravimą, būklės vertinimą, remontą ir patirtį keliaujant, apima paslaugas, kurias klientai gali užsisakyti bet kur ir bet kada. „Moveecar“ kuria vietinių partnerių tinklą šalyse, kuriose bus teikiamos STAART paslaugos. Šias paslaugas galima pritaikyti ir siūlyti naudojant „Moveecar“ prekės ženklą arba integruoti į kliento prekės ženklą.

Du „Moveecar“ paslaugų naudojimo atvejai

Visapusiškos „Moveecar“ paslaugos vizija

Programėlėje „Moveecar“ klientas gauna perspėjimą, kad netrukus baigsis automobilio išperkamoji nuoma. Tuomet, prieš grąžindamas automobilį išperkamosios nuomos bendrovei, jis programėlėje gali užsisakyti automobilio remontą. Nuomotojas, naudodamasis programėle, gali suplanuoti ir atlikti transporto priemonės patikrą. Jei nuomotojas nori parduoti automobilį, „Moveecar“ gali jį suremontuoti ir pristatyti naujajam savininkui. Ši netrukus pradėsianti veikti visapusiška paslauga atskleidžia sprendimų, kuriuos „Moveecar“ siūlo visą automobilio gyvavimo ciklą, įvairovę.

Mobilumo rinkos dalyviams skirtos paslaugos

Auganti automobilių dalijimosi ir kitų mobilumo sprendimų rinka leis „Moveecar“ išplėsti savo paslaugų spektrą. „Jau artimiausioje ateityje „Moveecar“ pristatys švarų automobilį pilnu baku degalų į klientų namus pageidaujamu laiku, o po to vėl jį pasiims bei pasiūlys kitų paslaugų. Visas šias užduotis galime valdyti naudodami šią programėlę. Laukia įdomi ateitis“, – apibendrino Dominique‘as Masuttis.

Tarptautinė plėtra

Didieji Europos transporto priemonių pirkėjai ir pardavėjai internetu jau naudojasi „Moveecar“ paslaugomis, pristatydami vieną ar kelis automobilius šalies viduje ir tarp valstybių Prancūzijoje, Portugalijoje ir JK. Iki 2019 m. pabaigos transporto priemonių patikros ir remonto paslaugos bus siūlomos daugybėje šalių ir palaipsniui bus pradėtos teikti kitos STAART paslaugos. 2020 m. bus pristatytos visapusiškos paslaugos ir fiziniams asmenims pradėtos teikti konsjeržo paslaugos.

Parašykite komentarą