Įvairenybės

Šventėms artėjant Kaune atidaryta atnaujinta „Iki“ parduotuvė

Likus kiek daugiau nei savaitei iki Kalėdų, ketvirtadienį, Kaune, Dainavoje, adresu V. Krėvės pr. 57, atidaryta atnaujinta „Iki“ parduotuvė. Investicijos į parduotuvės rekonstrukciją siekė daugiau kaip 0,9 mln. eurų. Atnaujintas parduotuvės vidus ir ji įrengta pagal naujausius įmonės standartus tam, kad prieš ir per šventes pirkėjams būtų užtikrintas patogiausias ir greičiausias apsipirkimas.

„Nuolat atnaujiname parduotuves, taip pat atidarome ir naujas „Iki“ parduotuves. Ypač šventiniu laikotarpiu siekiame kuo greičiau atidaryti atnaujintas parduotuves, nes norime paversti kalėdinį apsipirkimą kuo malonesniu ir paprastesniu. Atnaujintoje parduotuvėje Kaune kruopščiai suformavome įvairiausių, nuo kasdienių iki švenčių stalą puošiančių prekių asortimentą. O tam, kad galima būtų išvengti eilių ir apsipirkti kuo greičiau bei patogiau, įrengėme ir savitarnos kasas, kurios mūsų pirkėjai vis dažniau teikia pirmenybę“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Atnaujintoje net 1159 kv. m prekybinio ploto parduotuvėje išplėsti vietoje kepamos duonos ir bandelių, vaisių ir daržovių skyriai. Taip pat čia siūlomas didelis šviežių produktų pasirinkimas, o prieš Kūčias pirkėjai ras ir gausų žuvies ant ledo bei mėsos asortimentą.

Parduotuvėje Kaune įrengtos 3 paprastos kasos, o tam, kad pirkėjai per šventinį maratoną sutaupytų laiko, įrengtos 6 „IKI Bitutė“ kasos, leidžiančios apsipirkti greitai, patogiai ir saugiai. Lankytojams parduotuvė atvira kasdien nuo 7:30 iki 22 val.

Prieš šventes pirkėjai raginami planuoti šventinį apsipirkimą iš anksto, susidaryti kalėdinių pirkinių sąrašą ir, siekiant išvengti grūsčių, apsipirkti, kai prekybos vietose yra mažiausi žmonių srautai: ryte nuo parduotuvės atidarymo iki 10 val. ir vakare nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Sekmadieniais žmonių prekybos tinklo parduotuvėje mažiau visą darbo laiką. 

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 230 „Iki“ parduotuvės, 2 logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba per 5,8 tūkst. darbuotojų.

Parašykite komentarą