Verslas

Klaipėdoje duris atvėrė atnaujinta „Maxima“ XX – atidarymo proga miestui dovanojamas lazerių šou

Ketvirtadienį, gruodžio 16 dieną, Klaipėdoje atidaryta atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ XX formato parduotuvė, įsikūrusi Šilutės plente 68. Atnaujintos parduotuvės atidarymo proga, „Maxima“ miestiečiams dovanoja 3 vakarus iš eilės vyksiančią lazerių šou programą.

Šios parduotuvės prekybinis plotas viršija 1960 kv. m, o bendrasis plotas siekia 2900 kv. m. Parduotuvėje yra naujai įrengtos 4 įprastos ir 8 savitarnos kasos, kurios pagreitins skubančiųjų apsipirkimą. Į parduotuvės atnaujinimą tinklas investavo virš dviejų milijonų eurų – buvo atnaujinta tiek prekybinė įranga, tiek vidaus patalpos, fasadas ir net stovėjimo aikštelė.

Pirkėjai parduotuvėje ras ypač platų kulinarijos, konditerijos ir šviežio maisto asortimentą. Taip pat gausų kalėdinio stalo patiekalų pasirinkimą bei gražius šventinio namų dekoro sprendimus.

„Šią parduotuvę Klaipėdoje uždarėme vasaros pabaigoje, o prasidėjus kalėdiniam apsipirkimo maratonui kviečiame klientus sugrįžti ir įvertinti atnaujintą parduotuvę. Tikiu, kad atnaujinta „Maxima“ taps dešiniąją ranka ruošiantis gražiausioms metų šventėms, o apsipirkimas joje bus kaip niekada malonus ir greitas tiek klaipėdiečiams, tiek miesto svečiams“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Atidarymo proga pirkėjai bus kviečiami į specialų lazerių šou. Pasirodymai vyks gruodžio 16 – gruodžio 18 dienomis 19 val., 19:30 val. ir 20 val. prie parduotuvės esančioje stovėjimo aikštelėje.

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 60 darbuotojų. Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, ypatingas dėmesys skiriamas darbuotojams. Visi „Maximos“ darbuotojai yra apdrausti papildomu sveikatos draudimu, kuris nuo gruodžio 1-osios yra išplėstas, įtraukus papildomas sveikatos priežiūros paslaugas. Darbuotojams susirgus COVID-19 liga ir gydantis ligoninėje bendrovė savo lėšomis skiria specialią pašalpą.

Pirmąsias dienas po atidarymo pirkėjų laukia daug specialių pasiūlymų: gruodžio 16 d. – sausio 16 d. į pirkėjų AČIŪ kortelę sugrįš 5 proc. nuo pirkinių sumos. O gruodžio 16 – 19 dienomis AČIŪ kortelė tekainuos 1 euro centą. Pirmosiomis naujosios parduotuvės darbo dienomis apsilankę pirkėjai ras specialių pasiūlymų ir įvairiems produktams taikomų nuolaidų, siekiančių net iki 60 procentų. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį galima rasti parduotuvėje bei www.maxima.lt.

Klaipėdoje veikia 15 lietuviško tinklo „Maxima“ parduotuvių. Šiuo metu lietuviškame prekybos tinkle yra 252 parduotuvės.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Parašykite komentarą