Studijos

Seimo Laisvės frakcijos pranešimas: „Laisvės frakcija kreipėsi į LRTK: nedelsiant nutraukti Rusijos ir Baltarusijos televizijos ir radijo retransliaciją“

Seimo Laisvės frakcija oficialiai kreipėsi į Lietuvos radijo ir televizijos komisiją (LRTK), ragindama nedelsiant nutraukti Rusijos Federacijos ir Baltarusijos Respublikos televizijos kanalų ir radijo stočių retransliaciją Lietuvoje.

„Atsižvelgiant į tai, jog šiandien Rusija pradėjo karą prieš Ukrainą vykdant puolimą ir iš Baltarusijos Respublikos teritorijos. ir šio karo sudėtine ir itin svarbia dalimi jau yra ir neišvengiamai bus didžiulė dezinformacijos ataka savo kontroliuojamais kanalais, turime tai stabdyti. Laisvės frakcijos vardu raginame Lietuvos radijo ir televizijos komisiją nutraukti Rusijos Federacijos ir Baltarusijos Respublikos televizijos kanalų ir radijo stočių retransliaciją Lietuvoje ir padaryti tai nedelsiant“, – rašte Komisijai teigia Seimo Laisvės frakcijos seniūnas, Seimo Pirmininko pavaduotojas Vytautas Mitalas.

V. Mitalas pabrėžia, kad Lietuva rems Ukrainą visomis moralinėmis ir materialinėmis, karui ir taikai reikalingomis priemonėmis.

„Lietuvos veiksmai bus matomi ir girdimi visoje laisvų tautų bendrijoje, o valdžia veiks išvien, kaip kad mokame sudėtingomis akimirkomis. Dezinformacijos stabdymas čia itin svarbus“, – pabrėžia Seimo Pirmininko pavaduotojas.

Raštas Lietuvos radijo ir televizijos komisijai.

Pranešimą paskelbė: Saulė Eglė Trembo, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą