Studijos

Seimo Ateities komitetas kviečia į forumą: „Švietimo sistema po 2030“

2021 m. balandžio 20 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Ateities komitetas balandžio 21 d., trečiadienį, 17 val. kviečia į dar vieną „Lietuvos intelektualinio savarankiškumo“ virtualų forumą „Lietuvos Respublikos švietimo sistema po 2030“.

Jau 8-tojoje neformalioje intelektualinio savarankiškumo diskusijoje aptariant Lietuvos švietimo po 2030 m. viziją, bus vertinami technologiniai, demografiniai, socialiniai, aplinkos, ekonominiai ir politiniai pokyčiai, kurie verčia iš naujo brėžti Lietuvos švietimo kontūrus.

Forume svarstysime:

Kokie numatyti mokymo ir mokymosi procesų pokyčiai Lietuvos švietimo sistemoje?

Ar pasirenkant šalies švietimo sistemos 2030 prioritetus bus atsižvelgiama į nacionalines, ekonomines ir socialines grąžos galimybes ir, ar jie bus peržiūrimi siekiant užtikrinti nuolatinį reagavimą į pasaulyje vykstančius pokyčius?

Kaip patenkinti Lietuvos švietimo sistemos keliamus reikalavimus šiandienos sparčių pokyčių ir vis sudėtingesnio pasaulio sąlygomis?

Kokios sprendimų priėmimo proceso gerinimo švietimo politikoje galimybės ir švietimo politikos sąranga su kitomis politikos sritimis po 2030 m.?

Lietuvos intelektualinio savarankiškumo“ diskusijoje dalyvaus, diskutuos ir atsakymų į klausimus ieškos: Lietuvos švietimo  tarybos pirmininkė prof. dr. Saule Mačiukaitė-Žvinienė; Tarybos nariai prof. dr. Vilija Salienė ir dr. Paulius Baltrušaitis; Lietuvos verslo konfederacijos generalinė direktorė Eglė Radišauskienė; Vilniaus švietimo pažangos centro, Vilniaus universitetas, švietimo analitikė Jūratė Litvinaitė; Kauno technologijos universiteto rektorius prof. dr. Eugenijus Valatka ir kiti forumo dalyviai. Diskusiją moderuos Ateities komiteto pirmininkas prof. Raimundas Lopata.

Forumą inicijuoja Seimo Ateities komitetas. Visus susijusius, besidominčius ar artimus švietimo klausimams stebėti diskusiją maloniai kviečiame Seimo Youtube paskyroje.

 

Ateities komiteto biuras

Tel. (8 5) 239 6950

El. p. ateitieskt@lrs.lt

Pranešimą paskelbė: Jolanta Anskaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą