Studijos

Šalies vadovas pasveikino atlikėją Veroniką Povilionienę jubiliejaus proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatę, lietuvių liaudies dainų atlikėją Veroniką Povilionienę 75-ojo jubiliejaus proga.

Pasak Prezidento, kelios Lietuvos kartos užaugo, klausydamos įstabaus V. Povilionienės balso, atveriančio lietuvių liaudies dainų ir folkloro lobyną, liudijančio mūsų tautinio paveldo grožį, atskleidžiančio lietuvių kultūrinės tapatybės gelmę.

„Savo dainavimu Jūs perteikėte etnokultūroje glūdinčią tautos galią, anuomet mumyse brandinusią nepriklausomybės viltį ir atvedusią į Lietuvos laisvę. Tradicinį liaudies dainų atlikimą derindama su moderniomis aranžuotėmis, įkvėpdama ir telkdama įvairių žanrų atlikėjus, Jūs nepaliaujate stebinti ir žavėti savo talentu“, – rašoma valstybės vadovo sveikinime.

Prezidentas padėkojo menininkei už įkvepiantį kūrybiškumą, už telkiantį rūpinimąsi mūsų šalies dvasine gerove, už pasauliui skleidžiamą žinią apie Lietuvos kultūrą ir palinkėjo sveikatos, šviesaus optimizmo, gyvenimo pilnatvės ir ilgų kūrybingų metų.

Pranešimą paskelbė: Justė Krančiukaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą