Įvairenybės

Prezidentas ketvirtadienį lankysis Valstybės sienos apsaugos tarnybos padaliniuose

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda rugpjūčio 6 d., ketvirtadienį, lankysis Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Aviacijos bazėje ir Padvarionių pasienio užkardoje. Šalies vadovas į tarptautinę operaciją išlydės pasieniečių sraigtasparnį, domėsis VSAT veikla ir aktualijomis, lankysis Pasieniečių mokykloje.

Prezidento programa su pastabomis žiniasklaidai

10:00 val. Prezidentas išlydės VSAT Aviacijos valdybos orlaivį ir jo įgulą į Viduržemio jūros regione organizuojamą prieš nelegalią migraciją nukreiptą operaciją „Poseidon 2020 Jūra“, apžiūrės Aviacijos bazę (Paluknio k., Trakų rajonas). *Bus galimybė filmuoti ir fotografuoti. 

11:00 val. Prezidentas lankysis VSAT Padvarionių pasienio užkardoje, apžiūrės tarnyboje naudojamą ginkluotę (Bajorų kaimas, Vilniaus rajonas). *Bus galimybė filmuoti ir fotografuoti.

 

11:10 val. Padvarionių užkardoje įdiegtos valstybės sienos stebėjimo sistemos pristatymas Prezidentui, susitikimas su VSAT vadu generolu Rustamu Liubajevu. *Filmuoti ir fotografuoti galimybės nebus. Nuotraukas rasite Prezidento svetainėje lrp.lt.

11:45 val. Kinologinės veiklos pristatymas. *Bus galimybė filmuoti ir fotografuoti.

12:10 val. Prezidentas vyks prie sienos su Baltarusijos Respublika, susipažins su Padvarionių pasienio užkardos valstybės sienos ruožo ypatumais. *Filmuoti ir fotografuoti galimybės nebus.

 

12:30 val. Šalies vadovo vizitas VSAT Pasieniečių mokykloje. Prezidentas apžiūrės mokyklą ir joje esantį Pasieniečių muziejų, bendraus su pasieniečių bendruomene, jam bus pristatyta VSAT veikla ir statistinė informacija (Pasieniečių g. 11, Medininkų k, Vilniaus rajonas). *Bus galimybė filmuoti ir fotografuoti susitikimo pradžią. Pačioje mokykloje fotografuos tik oficialus fotografas.Nuotraukas rasite Prezidento svetainėje lrp.lt.

14:00 val. Numatomi Prezidento komentarai žiniasklaidai (VSAT Pasieniečių mokykla, Pasieniečių g. 11, Medininkų k., Vilniaus rajonas).

Pranešimą paskelbė: Ieva Elenbergienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą