Įvairenybės

Elektroninės ir mobiliosios bankininkystės privalumai

Elektroninė ir mobilioji bankininkystė yra internetiniais tinklalapiais ir mobiliosiomis programėlėmis paremtas bankininkystės metodas, padedantis vartotojams nuotoliniu būdu atlikti finansines operacijas. Atidarius elektroninę ar mobiliąją banko sąskaitą, vartotojui internetu yra suteikiama prieiga prie visų bankininkystei būdingų paslaugų.

Nepaisant to, kad elektroninė ir mobilioji bankininkystė jau ne vienerius metus sulaukia labai didelio populiarumo visame pasaulyje, vis dar yra pakankamai daug vartotojų, kurie nėra įtikinti tokių šiuolaikinių skaitmeninių sprendimų nauda. Todėl verta pateikti keletą svarbių priežasčių, kodėl turėtumėte pagalvoti apie naudojimąsi elektronine ir mobiliąja bankininkyste.

Didelis patogumas

Vienas iš pačių akivaizdžiausių privalumų, kuriuo pasižymi skaitmeninė bankininkystė, yra didesnis patogumas. Skirtingai nei komercinių bankų filialai, kurie dirba tik tam tikromis darbo valandomis, elektroninė ir mobilioji bankininkystė vartotojams suteikia galimybę akimirksniu pasiekti ir disponuoti savo pinigais bei asmenine finansine informacija ištisą parą.

Be to, tokie skaitmeniniai sprendimai visiškai eliminuoja būtinybę keliauti į fizinių bankų skyrius ir laukti ilgose klientų eilėse. Pasitelkus el. bankininkystės paslaugas, finansinių operacijų įgyvendinimas vyksta akimirksniu.

Tiesioginis finansinių perlaidų valdymas

Elektroninės ir mobiliosios bankininkystės atveju, jūs patys esate atsakingi už savo asmeninių finansinių perlaidų valdymą ir turite galimybę visą tai atlikti tiesiogiai. Ir tam nereikia jokių specifinių žinių ar išskirtinės finansinių technologijų valdymo patirties. Pakanka mokėti savo kompiuterio pagalba apsilankyti internetiniame tinklalapyje ar išmaniajame telefone įsijungti mobiliąją programėlę.

Be to, naudojantis skaitmeniniais bankininkystės sprendimais, galima pasinaudoti ir papildomais privalumais, pvz., internetu atidaryti virtualią banko sąskaitą, nuotoliniu būdu pakeisti sąskaitos tipą, padidinti kortelių limitus, užsakyti kortelę ar kt.

Prieiga prie visų finansinių paslaugų vienoje vietoje

Turbūt spėjote pastebėti, kad tuomet, kai apsilankote savo banko filiale, sulaukę savo eilės jūs gaunate tik tas paslaugas, dėl kurių kreipėtės iš anksto talonėlius išduodančiame terminale pasirinkę jus dominančią bankinę paslaugą. Tuo tarpu elektroninės ir mobiliosios bankininkystės atveju, visomis finansinėmis paslaugomis jūs galite pasinaudoti vienoje vietoje, kartu matydami ir visą savo asmeninę finansinę informaciją.

Įprastai elektroninės ir mobiliosios bankininkystės pagalba galite:

  • Matyti savo sąskaitoje esančių lėšų sumą: tai padeda efektyviau valdyti savo pinigus.
  • Peržiūrėti savo atliktus mokėjimus ir patirtas išlaidas: visa tai užtikrina sklandesnį ir sėkmingesnį asmeninio biudžeto planavimą.
  • Labai lengvai ir greitai pervesti pinigus: taupomas vartotojų laikas ir sukuriamos palankesnės sąlygos atliekant finansines perlaidas.
  • Nustatyti mėnesio limitą pirkiniams ir/ar paslaugoms: tai leidžia lengviau kontroliuoti savo išlaidavimo įpročius ir neleidžia peržengti savo iš anksto nustatytų ribų.
  • Nustatyti saugumo parametrus, užblokuoti turimas korteles ar kt.: atsižvelgiant į besikeičiančius poreikius ar situaciją, suteikiama didesnė pasirinkimo laisvė.
  • Užsisakyti bekontaktę kortelę: fizinė bekontaktė Revolut kortelė internetu gali būti užsakyta visiškai nemokamai.

Mažesni mokesčiai

Mažesni mokesčiai yra tiesiogiai susiję su skaitmeniniais sprendimais – ne išimtis yra ir elektroninė bei mobilioji bankininkystė, kurios atveju yra eliminuojama fizinio kontakto su finansinių paslaugų teikėjais būtinybė. Finansinės perlaidos virtualioje aplinkoje gali būti atliekamos tiek taikant labai žemus mokesčius, tiek ir visiškai nemokamai.

Šiuolaikinės elektroninės bankininkystės (alternatyvos tradicinei bankininkystei) atveju, net ir pervedant pinigus į užsienį galima išvengti bet kokių mokesčių.

Patogesnis keliavimas

Elektroninė ir mobilioji bankininkystė sukuria kur kas palankesnes sąlygas keliaujantiems. Kadangi el. bankininkystės paslaugų teikėjai savo vartotojams suteikia galimybę nemokamai gauti fizines bekontaktes korteles, tokias kaip jau minėta „Revolut“ kortelė, keliauti galima be jokių nepatogumų ir papildomų išlaidų, bankomatuose keičiant ir išsigryninant skirtingų šalių valiutas.

Tokie šiuolaikiniai skaitmeniniai sprendimai vartotojams sukuria gerokai palankesnę terpė – tiek atliekant finansines operacijas nuotoliniu būdu, tiek ir fizinėje aplinkoje.

Parašykite komentarą