Sveikata

Pilnavertis seksualinis gyvenimas

Ar esate girdėję apie tai, jog seksas ne tik gerina savijautą, tačiau taip pat ir stiprina žmogaus imuninę sistemą? Iš tiesų – daugybė mokslininkų šia tema diskutuoja jau kelis dešimtmečius. Ir visų jų prieita išvada teigia tą patį – sekso metu organizmas išskiria tam tikrus laimės hormonus, kurie teigiamai veikia žmonių organizmą, slopina vienišumo jausmą, o taip pat ir padeda įveikti stresą. Be to, mokslininkų atlikti tyrimai rodo, jog sekso metu didėja imunoglobulino A kiekis, kuris organizmą saugo nuo galimų infekcijų, plintančių lytiniu keliu.
Tačiau vien pats seksas savaime egzistuoti negali. Tam, kad visa tai teigiamai veiktų žmogų, turi egzistuoti ne vien fizinis potraukis ir seksualinis instinktas. Nuo šių dalykų neatsiejama yra aistra ir, žinoma, meilė. Tokiu atveju seksas ne tik gerina savijautą, tačiau ir teikia didžiausią malonumą.. Gulėdami mylimojo glėbyje jaučiamės saugesni, ramesni ir užtikrinti – visa tai pagrįsta tarpusavio supratimu ir pasitikėjimu. Tokie jausmai padeda atsikratyti ir įvairių psichologinių problemų, kompleksų bei skatina teigiamą požiūrį į gyvenimą.
Didžiausią malonumą poroms seksas teikia pirmaisiais pažinties metais, kuomet dar ne viskas yra išmėginta. Tačiau bėgant laikui – atsiranda šeima, vis daugiau dėmesio skiriama darbui ir vaikų auginimui. Tuomet seksas nepastebimai ištirpsta visoje šioje kasdienybės rutinoje. Tai yra pagrindinė porų klaida (remiantis statistiniais duomenimis, nemažai porų išyra būtent dėl prasto seksualinio gyvenimo).
Seksas visą gyvenimą turi išlikti malonumu, negalima jam leisti tapti kasdieniu ir įprastu dalyku. Visa tai turėtų būti neatsiejama poros gyvenimo dalis net ir tuomet, kai šeimoje gimsta vaikai. Kodėl? Atsakymas gana paprastas – kaip jau minėta, seksas harmonizuoja šeimos santykius ir stiprina žmonių tarpusavio ryšius.
Pabandykime atidžiau pažvelgti į tai, kodėl seksas bėgant laikui tampa kasdienės rutinos dalimi. Taip dažniausiai atsitinka, nes porų seksualinis gyvenimas nusistovi, jame atsiranda vis mažiau ir mažiau naujovių, netikėtumo. Ir tai galų gale ima kelti vis mažiau jaudulio, pradeda blėsti aistra, lieka vien tik fizinis potraukis. Būtent todėl laikui bėgant visa tai ima atrodyti tiesiog kasdieniška. Tai nėra gerai ir jei jaučiate, jog Jūsų seksualinis gyvenimas yra nepakankamai įvairus, privalote jį paįvairinti. Tai kas nauja ir neišmėginta visuomet teikia daugiau jaudulio, sukelia aistrą ir sužadina jausmus.
Kaip paįvairinti savo seksualinį gyvenimą? Būtent tam skirtos yra įvairios erotinės prekės. Taip vadinamos „sex prekės“ pagerina sekso kokybę (o taip pat neabejotinai yra naudingos fizinei ir dvasinei sveikatai). Erotinių prekių yra labai įvairių – pradedant itin seksualiu apatiniu trikotažu, įvairiausių formų prezervatyvais ir baigiant itin subtiliais lovos „žaislais“. Jei niekuomet nesate bandę kažko panašaus – išmėginkite. Tai gali padėti atrasti naujų, dar nepatirtų dalykų, žadinančių dar didesnę aistrą ir geidulį.
Svarbiausia – niekuomet nebijokite pabandyti kažko naujo. Tik taip Jūsų seksualinis gyvenimas bus pilnavertis. Visuomet atminkite tai, jog geras seksas užtikrina ir tvirtus tarpusavio ryšius.

One Comment

  • gerdunka222

    Bėgant metams ir atsiradus rutinai, tai faktas, kad ir potraukis gali išblėsti, ir aistra, likti tik mechanika. Vertėtų tikrai pasidomėti papildomom priemonėm, gal net išmėginti bdsm.

Parašykite komentarą