Transportas

Krovinių pervežimas keliais į Švediją

Švedijos prekių ir paslaugų rinka siūlo daug galimybių, o jos produktai yra žinomi visame pasaulyje. Ekonomika, daugiausia orientuota į gamybą, skatina aktyvesnę verslo veiklą su kitomis Europos šalimis.

Reaguodami į vis dinamiškiau besivystantį ekonominį bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Švedijos, tarptautinių pervežimo įmoniųpasiūla visapusiškoms ekspedijavimo paslaugoms išaugo tarp abiejų šalių. Kaip dalį teikiamų paslaugų, įmonės teikia krovinių gabenimo,sunkvežimių, padėklų ir didelių gabaritų transportą, siūlomos visapusiškos logistikos paslaugos.

Prekybos mastai tarp Švedijos ir Lietuvos bendrovių yra labai platūs. Siunčiami, į šią Baltijos šalį baldai, maistas, pramonės ir žemės ūkio mašinų dalys, gyvūnai, augalai Panašiai gausus gaminių asortimentas, importuojamas į Lietuvą. Abiejų šalių ekonominio bendradarbiavimo dinamika žymiai išaugo. Sienų atvėrimas ir laisva prekyba labai palengvino verslo santykių plėtrą, o tai lemia dabartinius, labai gerus ekonominius santykius.

Švedijoje, kurioje gyvena beveik 11 milijonų piliečių, yra gerai išvystyta ekonomika, kuri be gamybos apima ir gamtos išteklių, tokių kaip metalų rūdos ir anglis, gavybą. Verslo partnerystė su Švedija taip pat yra puikus pasiūlymas Lietuvos verslininkams, nes Švedijos rinkos privalumas yra atvira ir imli rinka, taip pat geras lietuviškų produktų pripažinimas, dėl kurio jie yra labai populiarūs.

Siūlomos logistikos paslaugos apima pilnų sunkvežimių krovinius ir krovinių gabenimą į visus pagrindinius Švedijos miestus, tokius kaip Stokholmas, Malmė, Treleborgas, Geteborgas ir daugelį kitų. Taip pat važiuoja į mažiau populiarius pramonės centrus, teikdami visapusiškas paslaugas didelių gabaritų transportavimui ar ADR pavojingoms medžiagoms. Aukščiausia paslaugų kokybė įmanoma bendradarbiaujant su patyrusiais vairuotojais ir naudojant šiuolaikišką transporto priemonių parką.Galite būti tikri, kad krovinių gabenimo paslaugos teikiamos moderniai, profesionaliai ir visapusiškai.

Parašykite komentarą