Buitis, Namai

Patarimai, kaip prie miegamojo interjero pritaikyti šviestuvus

Iš visų jūsų namų kambarių jūsų miegamasis tikriausiai yra vienintelis, kuriame praleidžiate laiką, kai yra visiškai tamsu, visiškai šviesu ir visiškai kažkur tarp jų. Taigi, kad jūsų miegamojo apšvietimo dizainas būtų tinkamas, labai svarbu, kad jis būtų patogi vieta pailsėti galvai naktį, kiekvieną rytą pakilti ir spindėti bei praleisti dieną.

Mes sudarėme šį miegamojo apšvietimo vadovą, kad išmokytume teisingai apšviesti miegamąjį. Pirmoje pusėje bus aptarti pagrindiniai miegamojo apšvietimo patarimai ir tai, kaip sluoksniuoti šviesas naudojant aplinkos, akcento ir užduočių apšvietimą. Mes taip pat peržiūrėsime jūsų miegamajam tinkamų lempučių parinkimą, kad jų ryškumas ir spalva puikiai atitiktų jūsų miegamąjį.

Žinojimas, kaip apšvietimas veikia ir kaip svarbu, yra raktas į geriausią miegamojo apšvietimą. Tai reiškia, kad reikia rasti tinkamą aplinkos, užduoties ir akcento apšvietimo pusiausvyrą. Sukūrę šią pusiausvyrą, galėsite sukurti apšvietimą bet kokiai nuotaikai ir bet kokiai veiklai paspaudę jungiklį.

Nuo bendro iki konkretaus norėsite apšviesti įvairius apšvietimus, priklausomai nuo to, ką tikitės reguliariai daryti savo miegamajame. Pradedantiesiems, pradėkite kurti savo apšvietimo pamatą naudodami aplinkos apšvietimą arba bendrą apšvietimą. Tinkama aplinkos šviesa apima natūralų apšvietimą per didelius langus ar stoglangius arba dirbtinį apšvietimą; kad ir koks būtų tinkamas apšvietimas, leidžiantis atlikti bendras užduotis, pavyzdžiui, valyti, sulankstyti drabužius ar kloti lovą.Kalbant apie dirbtinį apšvietimą, aplinkos šviesa geriausiai pasiekiama naudojant lubų šviestuvus (pvz., Lubų šviestuvus, šviestuvus, pakabinamus žibintus ir kt.) Arba nešiojamus, pvz., Toršerus. Abiejų tipų apšvietimas suteiks pakankamą apšvietimą veiklai, kuriai nereikia ryškios, sufokusuotos šviesos.

Šviestuvai miegamajame yra labai svarbi detale, kuri sukuria jaukumą ir poilsio atmosferą. Kurkite savo miegamojo atmosferą, kad galėtumėte jaustis jaukiai.

Parašykite komentarą