Verslas

Ką reikia žinoti renkantis antivirusinę programą verslui?

Verslui skirtų antivirusinių sprendimų pasirinkimas yra ganėtinai sudėtinga užduotis su kuria tenka susidurti įmonių IT specialistams ir vadovams. Tenka įvertinti tiek pačios programinės įrangos kainą, jos galimybes, laiką ir pastangas reikalingas diegimui bei konfigūravimui ir žinoma, vėlesnį palaikymą ir aptarnavimą. Dar viena susijusi su pasirinkimu problema – tinkamas poreikių įsivertinimas, kad nereikėtų vėliau susidurti su sunkumais.

Rinkoje siūlomi patys įvairiausi sprendimai skirti tiek mažoms, tiek ir didelėms kompanijoms. Svetainėje https://www.kaspersky24.lt/ galima sužinoti apie tokių sprendimų galimybes. Tačiau toli gražu ne visas funkcionalumas yra reikalingas ar būtinas, todėl svarbu aiškiai suvokti kaip bus organizuojama kibernetinė apsauga.  Norint pasilengvinti sau pasirinkimą, svarbu atsakyti į kelis klausimus, susijusius su antivirusinės programos naudojimu. Štai keli iš jų:

  • Kokios operacinės sistemos yra įdiegtos įmonės įrenginiuose?Tai labai svarbus klausimas, nes atniurusias turėtų palaikyti naudojamas operacines sistemas.
  • Kaip yra organizuojamas prisijungimas prie Interneto ir elektroninio pašto pajungimas? Ar yra poreikis papildomam apsaugos lygiui ir ar antivirusinę programą galima įdiegti elektroninio pašto serveryje.
  • Ar vartotojai naudojasi nešiojamais kompiuteriais? Jie yra neatsiejamidaugumoje šiuolaikinių tinklų ir tais momentais kai įrenginiai yra naudojami už įmonės apsaugoto tinklo ribų, jiems reikalingi papildomi saugumo nustatymai.
  • Ar reikalinga išmaniųjų prietaisų apsauga? Tokiais atvejais teks pasirūpinti papildoma programine įranga.
  • Ar įmonė turi nutolusius filialus ar skyrius, kurie turi nuosavus tinklo segmentus, sujungtus kanalais su ganėtinai nedideliu pralaidumu (pvz. VPN)? Tokiu atveju, galima reikalinga programinė įranga, leidžianti įdiegti atskirą valdymo serverį kiekviename tokiame tinklo segmente.
  • Ar įmonė turi pakankamai greitą internetą? Tai yra svarbu, atliekant programų atnaujinimą be poreikio stabdyti darbus arba atlikinėti viską nuotoliniu būdu. 
Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą