Buitis, Namai

Pastatų administravimo paslaugos

Šiandien vis dažniau girdime diskusijas apie namų administratorius, kadangi tai yra vienas iš būdų sumažinti kainas už komunalinius mokesčius. Visgi, pastatų administravimas susideda iš daugelio įvairių darbų, kuriuos reikia daryti atsakingai – dėl šios priežasties ypatingai svarbu pasirinkti gerą administratorių, kuris aktyviai reaguotų į namo gyventojų skundus ir pasirūpintų, kad Jums visiškai nereikėtų rūpintis dėl patogaus gyvenimo Jūsų name.

Visgi, kokias paslaugas teikia namo administravimo paslaugas teikiančios įmonės? Viena iš didžiausių būsto administravimo bendrovių Vilniuje, UAB „Admi“, savo klientams teigia galybę paslaugų – pradedant skelbimų lentos priežiūra ir baigiant pastato remonto darbų lėšų poreikio plano sudarymu.

Taip pat pastatų administratorius yra atsakingas už to namo skolininkus – būtent administratorius turi rūpintis skolų išieškojimu teisme ar ieškinių parengimu.

Įvairių nuobodžių darbų kiekvienas administratorius turi ir daugiau, tačiau jų neverta net aptarinėti – jie yra susiję su viešųjų konkursu rengimu ar skundų registravimu.

Kur kas įdomesnės yra papildomos UAB „Admi“ siūlomos paslaugos. Iš esmės ši įmonė siūlo viską, ko kada nors gali prireikti gyvenamajam namui ir jo gyventojams. Pavyzdžiui, sugedus daugiabučio santechnikos mazgams, Jums užteks paskambinti šios įmonės specialistams ir jie atvyks pašalinti gedimo kaip tik galėdami arčiau.

Štai, jeigu norite atnaujinti savo namo laiptinę – taip pat visuomet galite kreiptis į šį pastatų administratorių – patyrusi dažytojų komandą už prieinamą kaina galės parodyti išties puikius darbo rezultatus.

Kai kuriuose namuose žiemą ganėtinai dažnai streikuoja šildymo sistema – įvykus tokiai nelaimei – UAB „Admi“ nedelsiant atsiųs savo patyrusių darbuotojų komanda, kuri galės greitai išspręsti iškilusia problema ir pasirūpinti, kad savo namuose galėtumėte jaustis patogiai ir be jokios abejonės – šiltai.

Taigi, toks pastatų administratorius, kaip UAB „Admi“ siūlo ypatingai daug paslaugų – jis pasirūpins ne tiks tokiu popierizmu, kaip sąskaitų išrašymas, skolų „išmušinėjimas“ ar bendrijos gyventų susirinkimų organizavimas, tačiau ir užtikrins, kad gyvendami savo būste neturėsite kentėti dėl „netyčia“ atsiradusių gedimų – šis administratorius pasistengs visas problemas pašalinti ypatingai operatyviai

Parašykite komentarą