IT naujienos,  Įvairenybės,  Verslas

Tūrinės reklamos gamyba

Kiekvienas verslas į savo patalpas vienu ar kitu būdu turi pritraukti kuo daugiau potencialių klientų. Visgi, skleisti klientams žinią apie tam tikrą paslaugą yra gana sudėtinga – tam reikia arba ypatingai gerų atsiliepimų, arba ypatingai geros reklamos. Šio straipsnio eigoje koncentruosimės būtent į reklamą, o dar tiksliau – į tūrinę reklamą.

Įsivaizduokite situaciją – esate pradedantysis verslininkas, ruošiatės senamiestyje atidaryti nedidelę kavinukę. Jau turite viską – ypatingai papuoštą interjerą, prašmatniai sutvarkytą eksterjerą, netgi personalą, tačiau niekaip neapsisprendžiate, kaip klientai turėtų atkreipti dėmesį į Jūsų kavinę. Galvojate apie paprastą iškabą, tačiau nori ko nors inovatyvesnio, „fainesnio“ ir modernesnio. Būtent šiuo momentu Jums į galvą turėtų šauti idėja apie tūrinę reklamą.

Pagrindinis tūrinės reklamos privalumas yra tas, kad ji atrodo ypatingai ekspresyviai – ji gali išreikšti jūsų įmonę geriau nei bet kokio tipo reklama, kadangi tūrines raides ir kitus tokios reklamos elementus galite suformuoti kaip tik panorėję.

Tūrinę reklamą sudaro tūrinės raidės ar kiti elementai, turintys tūrį (t.y. ne plokšti). Tokios reklaminės iškabos gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų. Vienas populiariausių tūrinės reklamos gamintojų Lietuvoje, „Sparti Reklama“, šiuo metu siūlo gaminti tūrines iškabas iš plastiko, organinio stiklo, aliuminio plokštelių.

Norint suteikti tūrinėms raidėms spalvą yra pasitelkiamos įvairiausios technologijos – tai gali būti paprasčiausia spalvota lipni plėvelė, galbūt filtras, o gal spalvotas plastikas – viskas priklauso nuo konkrečių kliento poreikių.

Taip pat siekiant patogumo ir ilgaamžiškumo visos „Sparti Reklama“ kuriamos tūrinės raidės yra apšviečiamos naudojant liumisensines lempas arba LED diodus. Beje, pastarieji yra ypatingai ilgaamžiški ir taupantys elektros energiją, tad Jums nereikės rūpintis dėl sugedusio iškabos apšvietimo.
Egzistuoja dar vienas tūrinės reklamos tipas. Tai nešviečianti reklama. Paprastai ji yra labiau tinkanti paįvairinti interjerui, kadangi ją pastebėti naktį gali būti ganėtinai sudėtinga.
Taigi, „Sparti Reklama“ komponuojamos tūrinės raidės ir kiti tūriniai elementai gali būti būtent tai, ko reikia siekiant atskleisti Jūsų įmonės privalumus bei stilių.

Parašykite komentarą