Transportas

Naujovė Kaune: viešojo transporto korteles bus galima papildyti „Rimi“ parduotuvėse

Nuo rugpjūčio 1 d. Kauno gyventojai ir svečiai galės įsigyti ir papildyti viešojo transporto korteles visose laikinosios sostinės „Rimi” parduotuvėse. Skatindama Lietuvos didmiesčių gyventojus atsisakyti spausdintų vienkartinių miesto autobusų ir troleibusų bilietų bendrovė „Rimi“ tampa oficialiu Kauno viešojo transporto elektroninių bilietų platintoju. Iki šiol tokią paslaugą prekybos tinklas teikė Vilniuje ir Klaipėdoje.

„Mūsų tinkle stebime augančius viešojo transporto bilietų kortelių papildymų skaičius ir tai rodo, kad bilietų papildymą derinti su apsipirkimu yra išties patogu. Be to, žmonės ir viešojo transporto įmonės vis labiau atsigręžia į tvarumą – stengiasi nebepardavinėti popierinių bilietų autobusuose ir troleibusuose. Elektroninių bilietų naudojimas vietoje popierinių – dar vienas žingsnis tausojant gamtą. Tikimės, kad šią galimybę įvertins ir Kauno miesto gyventojai bei miesto svečiai. Paslauga bus teikiama visose mūsų tinklo parduotuvių kasose, įsikūrusiose laikinojoje sostinėje“, – sako „Rimi Baltic“ socialinės atsakomybės strategijos ir vystymo vadovas Liudvikas Aleliūnas.

Anot „Kauno autobusų“ rinkodaros direktoriaus Karolio Dekerio, nuo rugpjūčio 1 d. autobusų ir troleibusų keleivių Kaune lauks naujovės – naujos bilietų sistemos, modernūs komposteriai, taip pat efektyvesnis viešojo transporto bilietų organizavimas bei galimybė papildyti viešojo transporto korteles visose „Rimi“ tinklo parduotuvėse.

„Vertiname partnerystę su „Rimi“ ir tikime, kad miesto gyventojams bei svečiams tai bus dar viena naudinga viešojo transporto kortelės papildymo alternatyva. Kiekvienas perkamas popierinis bilietas priverčia visus važiuojančius laukti, todėl stengiamės, kad įsigyti elektroninį bilietą būtų paprasčiau, o kartu tai ir draugiškesnis pasirinkimas gamtai. „Rimi“ prie paslaugos Kaune jungiasi su dideliu parduotuvių skaičiumi, kurios dirba visiems patogiu laiku, todėl miestiečiams bus dar lengviau gauti paslaugą ir tokiu būdu sutaupyti savo laiką“, – teigia K. Dekeris.

Jis priduria, kad nuo šiol papildyti miesto viešojo transporto kortelę gyventojams bus daug lengviau: „Anksčiau kauniečiai galėdavo papildyti viešojo transporto korteles tik specialiose kasose, nes tam buvo reikalingas atskiras įrenginys, tačiau dabar tereikės papildyti turimą kortelę norima suma arba bet kurioje kasoje įsigyti naują kortelę. „Rimi“ buvo pirmieji, testavę ir pritaikę mūsų naują kortelių papildymo sistemą.“

Anot Liudviko Aleliūno, prekybos tinklas „Rimi“ kasdien ieško galimybių, kaip savo pirkėjams padėti ne tik kokybiškai ir tvariai apsipirkti, bet ir sutaupyti laiko keliaujant į prekybos vietas.

„Plečiame teikiamų paslaugų spektrą ir siekiame užtikrinti, kad mūsų pirkėjai galėtų ne tik sutaupyti laiko apsiperkant, bet ir lengvai pasiektų mūsų parduotuves. Partnerystė su „Kauno autobusais“ leis mūsų pirkėjams patogiau keliauti iki mūsų prekybos vietų, papildomai neieškant būdų ir negaištant laiko viešojo transporto bilietų įsigijimui. Ši paslauga bus dar vienas žingsnis patogesnio apsipirkimo link“, – teigia L. Aleliūnas

Atlikus būtinus pasiruošimo darbus ir personalo mokymus, visose laikinojoje sostinėje veikiančiose „Rimi“ parduotuvėse jau nuo rugpjūčio 1 d. bus galima papildyti turimą arba įsigyti naują Kauno viešojo transporto kortelę norima pinigų suma.

Parašykite komentarą