Bankai ir Draudimas

Motinos dienos proga siūloma pasirūpinti mamų draudimu

Draudimo bendrovės Seesam Insurance AS Lietuvos filialo duomenimis, apie du trečdalius nelaimingų atsitikimų nutinka namuose. Seesam atkreipia dėmesį, kad viena iš daugiausiai namie laiko praleidžiančių grupių yra mamos ir ragina artimuosius pasirūpinti jų draudimu.

„Lietuvos statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje daugiau nei 75 proc. visų Lietuvoje gyvenančių moterų – mamos. Jos pirmiausia rūpinasi savo vaikais, vyru, namais, bet save kartais pamiršta. Tai patvirtina ir mūsų statistika. Besirūpindamos vaikų gerove, motinos dažnai nepagalvoja, kad ji labai priklauso ir nuo pačios mamos sveikatos, o jai sutrikus dėl nelaimingo atsitikimo, buities rūpesčiai tampa dar sunkesni. Mamoms pirmiausia galvojant apie artimuosius, norime paraginti vyrus ir suaugusius vaikus pasirūpinti jų saugumu“, – teigia Seesam Asmens draudimų grupės plėtros vadovė Natalija Misėkienė.

Motinos dienos proga Seesam pasiūlė specialias sąlygas mamų draudimui ir neabejoja paslaugos populiarumu. „Dažnas lietuvis ieško praktiškos dovanos, tai pastebime ir bendraudami su klientais, kurie į mus kreipiasi paskutinę minutę. Neatsitiktinai daugiau kaip trečdaliui Lietuvos gyventojų – motinoms – pasiūlėme draudimą įsigyti internetu.“, – pastebi N. Misėkienė.

Dažniausios nelaimingų atsitikimų namie traumos – kaulų lūžiai, raiščių patempimas ar nutrūkimas, po nelaimingo atsitikimo atsiradę randai. Mamos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų suteikia metinę draudimo apsaugą nuo traumų, neįgalumo ar mirties atvejais. Šis draudimas galioja 24 valandas per parą visame pasaulyje, todėl suteikiama apsauga ir kelionių užsienyje metu.

Apie Seesam Insurance AS

Seesam Insurance AS – ne gyvybės draudimo bendrovė, teikianti draudimo paslaugas privatiems ir verslo klientams Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Seesam Insurance AS priklauso didžiausiai Suomijoje finansinių įmonių grupei OP-Pohjola ir remiasi laiko patikrinta grupės patirtimi bei žiniomis, todėl, tinkamai įvertinusi rizikas, gali pasiūlyti kokybišką draudiminę apsaugą įvairiems gyvenimo ir verslo atvejams.

Daugiau informacijos

Seesam Insurance AS Lietuvos filialo rinkodaros specialistas Eugenijus Mažiulis, +370 5 275 6028, +370 650 37418, Eugenijus.Maziulis@seesam.lt

Parašykite komentarą