Verslas

„Versli Lietuva“ ir interaktyvios apklausos sistemos „IQ Polls“ kūrėjai susitarė dėl bendradarbiavimo skatinant verslumą

Interaktyvi auditorijos apklausos sistema „IQPolls“ bus naudojama „Versli Lietuva“ organizuojamuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje, taip pat atliekant klientų pasitenkinimo tyrimus bei interaktyvioje reklamoje.

„Mums labai džiugu, kad galėsime prisidėti prie Lietuvos verslumo skatinimo panaudojant inovatyvias komunikacijos priemones, kaip „IQPolls“. Bendradarbiavimas su „Versli Lietuva“ mums labai svarbus, nes leis parodyti šios sistemos teikiamus privalumus užsienio vartotojams ir prisidės prie šios sistemos paslaugų platinimo užsienyje”, – sakė vienas projekto partnerių Artūras Jonkus.

Pagal susitarimą „IQPolls“ sistemą „Versli Lietuva“ savo reikmėms naudos neatlygintinai.

„Vertiname bendradarbiavimą su „IQ Polls“ ne tik kaip naujas galimybes skatinant verslumą, bet džiaugiamės, kad savo veikloje galėsime tiesiogiai pristatyti naujus komunikacinius įrankius, kuriuos sukūrė vienas iš Lietuvos startuolių. Tikimės, kad toks bendradarbiavimas bus dar vienas impulsas augti tiek šiam, tiek kitiems startuoliams“, – teigia „Versli Lietuva” ryšių su visuomene koordinatorė Jorūnė Juodžbalytė.

„IQpolls“ beta versija buvo pristatyta komunikacijos forume Davose šių metų vasario mėnesį. Pagrindinė sistemos versija buvo pristatyta šių metų kovo viduryje. „IQPolls“ sistema buvo naudojama progreso konferencijoje „Login 2013” bei renginiuose kitose šalyse.

Apie „IQ Polls“
„IQPolls“ – interaktyvi auditorijos apklausos sistema, kuri leidžia konferencijų ir seminarų metu apklausti auditoriją ir dalyvių atsakymus gauti online režimu bei juos iškart apibendrinti. Sistema taip pat pritaikyta atlikti klientų pasitenkinimo vertinimą bei naudojama interaktyvioje reklamoje. Techninį sprendimą sukūrė interneto sprendimų kompanija UAB „Soundest“.

Apie „Versli Lietuva“
„Versli Lietuva” – viešoji įstaiga, kurios steigėja LR Ūkio ministerija. Organizacijos misija – padėti konkurencingiems verslams kurtis ir plėstis Lietuvoje bei eksportuoti, teikiant mokymų, konsultacijų ir verslo partnerių paieškos paslaugas, panaudojant efektyvią organizacijos struktūrą bei partnerių tinklą.

Parašykite komentarą