Bankai ir Draudimas

Medicinos bankas ir „Moment Credit“ pradeda bendradarbiavimą

Medicinos bankas ir greitųjų kreditų bendrovė „Moment Credit“ pradeda aktyvų bendradarbiavimą. Ši partnerystė išplės finansinių paslaugų geografines ribas Lietuvoje, suteiks galimybių greitai ir patogiai skolintis nedideles pinigų sumas ir mažųjų miestų bei provincijų gyventojams.
„Siekiame banko klientams suteikti kompleksines, lengvai prieinamas ir suprantamas finansines paslaugas, nuolat plečiame banko produktų ir paslaugų spektrą, norėdami patenkinti įvairiausius klientų poreikius, sukurti kuo platesnes pasirinkimo galimybes. Bendradarbiavimas su ilgametę patirtį kreditų rinkoje turinčia bendrove „Moment Credit” – viena iš priemonių to pasiekti“, – sako Medicinos banko Verslo plėtros departamento direktorė Vaida Stamburaitė.
Pasak V. Stamburaitės, bendradarbiavimo galimybes svarstyti ir vertinti Medicinos bankas pradėjo 2015 m. antrojoje pusėje. Nuo to laiko vyko intensyvus planavimas bei darbuotojų apmokymas.
„Mūsų esami klientai, kurie naudojasi vartojimo kredito paslauga internetu, bei Lietuvos didmiesčių gyventojai, kurie skolinasi mūsų aptarnavimo skyriuose, sudaro iš tiesų labai didelę potencialių kredito gavėjų auditorijos dalį. Vis dėlto poreikį greitai ir patogiai skolintis mažas pinigų sumas turi ir mažųjų miestų gyventojai. Būtent šios auditorijos galimybės naudotis kreditų paslaugomis yra labai menkos, ypač jei jie neturi prieigos prie interneto. Čia įžvelgėme puikią galimybę savo verslo plėtrai“, – teigia UAB „Moment Credit“ generalinis direktorius Viktoras Milkevičius.
Pasak V. Milkevičiaus, „Moment Credit“ ieškojo partnerio, kuris turėtų puikiai išvystytą klientų aptarnavimo tinklą Lietuvoje. Tai lėmė, kad buvo pasirinktas Medicinos bankas, kuriame dirba kompetentinga aptarnaujančio personalo profesionalų komanda.
Nuo šiol „Moment Credit“ teikiamus kreditus galės gauti ir internetu nesinaudojantys miestų bei miestelių, kuriuose kreditų bendrovė neturi savo aptarnavimo skyrių, gyventojai. Tai padaryti bus galima visuose Medicinos banko padaliniuose. Vartojamuosius kreditus ir toliau bus galima gauti ir internetu.
Apie Medicinos banką:
Medicinos bankas – finansų institucija, teikianti banko paslaugas privatiems asmenims ir verslo klientams: priima indėlius, teikia paskolas, vykdo piniginius ir dokumentinius atsiskaitymus, keičia valiutą, teikia garantijas savo klientams ir kita.
Bankas savo veiklą pradėjo 1992 m. lapkričio 24 d. Vilniaus mieste. Pagrindinė banko buveinė nuo 1995 m. yra Vilniuje, Pamėnkalnio g. 40.
Šiuo metu Medicinos bankas turi klientų aptarnavimo padalinius visoje Lietuvoje: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Tauragės, Telšių ir Utenos apskrityse.
Pagrindiniai banko klientai: smulkios, mažos ir vidutinės įmonės, taip pat privatūs asmenys.
Daugiau informacijos www.medbank.lt.
Apie „Moment Credit”:
2007 m. įkurta kreditų bendrovė „Moment Credit“ viena pirmųjų pradėjo teikti kreditus internetu bei pirmoji – SMS žinutėmis. Šiandien bendrovė klientams siūlo skolintis ne tik internetu bet ir septyniuose „Moment Credit” klientų aptarnavimo skyriuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei visuose Medicinos banko padaliniuose.
„Moment Credit” yra įrašyta į oficialų vartojimo kreditų davėjų sąrašą, todėl bendrovės veiklą prižiūri Lietuvos bankas. Po kreditų bendrovės veiklos patikrinimo 2012 m. Lietuvos bankas nenustatė jokių veiklos trūkumų, bendrovė laikosi visų įstatymų reikalavimų bei gerbia vartotojų teises.
„Moment Credit” priklauso Lietuvos vartojimo kredito ir lizingo asociacijai (LVLKA), kuri vienija didžiausius ne bankinio sektoriaus vartojimo kreditų davėjus ir priklauso Europos finansų asociacijas vienijančiai organizacijai EUROFINAS. Vienas pagrindinių asociacijos tikslų – įtvirtinti profesionalaus vartojimo lizingo ir kreditų paslaugų teikimo standartus, siekiant, jog finansų įmonės paslaugas teiktų atsakingai.

Parašykite komentarą