Bankai ir Draudimas

Kada geriau nesinaudoti greitųjų kreditų bendrovių paslaugomis?

Greitasis kreditas arba paskola dažnam lietuviui tapo tikru išsigelbėjimu, kai kišenėse švilpauja vėjai ir iki atlyginimo dar kelios lėtai slenkančios dienos. Visgi, reikia pastebėti, kad pakankamai lengvai išduodami kreditai išugdė šiek tiek neatsakingą lietuvių požiūrį į elementarų taupymą – kam taupyti, jei prireikus, galima pasiskolinti. Deja, toks elgesys dažnai pasibaigia dar didesnėmis finansinėmis problemomis. Taigi, kam geriau nesiskolinti, kad ateityje nepatektumėte į finansinių problemų labirintą?

  • Vestuvės, jubiliejai ir kitos asmeninės šventės. Ne paslaptis, kad šiandien, norint iškelti vestuves ar triukšmingai atšvęsti jubiliejų, reikia plačiai atverti piniginę. Maistas, gėrimai, patalpų nuoma, apranga, fotografo paslaugos ir kitos smulkmenos kainuoja brangiai ir, paskaičiavus galutinę šventės sumą, gali pasidaryti silp Tad, jei neturite galimybės iškelti prabangų balių, gal geriau apsiriboti kuklesniu arba simboline švente? Nebūkite naivūs, svečiai niekada nesudovanos tiek „vokelių“, kad šventė atsipirktų.
  • Pramogos. Į miestą atvažiuoja jūsų mėgstama grupė, o gal artėja seniai lauktas vakarėlis? Šaunu, tačiau skolintis pramogoms nėra labai protinga, nes gerai praleistas laikas niekada neatpirks finansinių įsipareigojimų, su kuriais teks „gyventi“ kelis mėnesius. Ką tokiu atveju daryti? Paprastai apie artėjančius koncertus ir renginius, į kuriuos nori nueiti, žmonės žino iš anksto, tačiau jiems pradeda taupyti likus per mažai laiko. Šio įpročio vertėtų atsikratyti ir turėti piniginę arba atskirą banko sąskaitą, kurioje kauptumėte pinigus „juodai dainai“ arba svarbioms, netikėtoms išlaidoms.
  • Savo malonumui. Tai gali būti ir naujas televizorius, ir modernus mobilusis telefonas ar žaidimų konsolė. Visi šiek daiktai palengvina ir paįvairina mūsų kasdienybę, tačiau reiktų išmoti skirti dvi sąvokas „reikia“ ir „noriu“. Skolintis galima, jei daikto tikrai labai reikia, pavyzdžiui, nepataisomai sugedo šaldytuvas, arba tada, jei iki norimo pirkinio sumos trūksta labai nedaug. Visgi, jei taupyklėje tuščia, o finansinė padėtis nėra pati geriausia, tokių daiktų reiktų atsisakyti, nes ilgainiui jie neteiks malonumo, o primins apie niekaip neišmokamą kreditą.

Taigi, kreditas ar paskola – tai būtinybės reikalas ir finansinė atsakomybė, kurios rimtai neįvertinus, ateityje galite turėti rimtų finansinių problemų.Plačiau apie paskolų galimybes tinklalapyje http://paskolos24h.lt Taip pat nepamirškite pasidomėti ir atsakingu skolinimusi bei finansinėmis galimybėmis gražinti.

Parašykite komentarą