Studijos

Kyla klausimų dėl studijų? Klausk studento!

Turbūt natūralu, kad kiekvienas moksleivis, kuris laukia brandos egzaminų, jaudinasi dėl savo ateities. Tai vyksta dėl nežinomybės, ką ir kur studijuoti, kaip rasti vietą, kurioje būtų įdomu ne tik mokytis, bet ir save realizuoti.

„Nusiramink, klausk studento“, – sako Lietuvos edukologijos universiteto studentai ir kviečia konsultuotis moksleiviams patogiu būdu – tiesiog internetu. Studentai pasiryžę atsakyti į visus moksleivių klausimus.

Kas kitas, jeigu ne pats studentas, geriausiai supras abejojantį abiturientą, žinos viską apie paskaitas ir jų tvarkaraščius, kur ką rasti, kaip nepasiklysti, kaip bendrauti su dėstytojais ir kita akademine bendruomene, kur save realizuoti, kas ką veikia įvairiose universitete veikiančiose organizacijose, kur susirasti naujų draugų ir linksmai praleisti laisvalaikį.

Abiturientai turi daug klausimų, o studentai – visus atsakymus, kuriais mielai pasidalys su moksleiviais. Daugiau informacijos, studentų sąrašą ir kontaktus rasite www.leu.lt/klausk_studento.

Parašykite komentarą