Renginiai

Maskarado „Yaga-Ball“ dovana – paslaptingas kelialapis

Jau vasario 27 dieną pramogų salėje „Vakaris Vilnius“ įvyks beprotiškiausiu metų vakarėliu tituluojamas žiemos maskaradas „Yaga-Ball“. Šių metų renginio aprangos kodas – beprotiški dievai (angl. freaking gods) – menų, pop kultūros, religijos, muzikos, kino ar bet kokie kiti.
Laimingas skaičius 13
Įspūdingiausių kostiumų savininkai dalyvaus konkurse, tad visi šventės dalyviai kviečiami kuo drąsiau improvizuoti ir kuo keisčiau pasipuošti. Pirmos vietos laimėtojo laukia vertingas ir neįprastas prizas – du kvietimai į „Yaga Gathering 2016“ festivalį bei lėktuvo bilietai dviem asmenims kryptimi, apie kurią bus tik pranešta prieš pat skrydį. Suderinus su laimėtoju kelionės datą, jam bus pateiktos gairės, kaip pasiruošti kelionei ir kokius daiktus pasiimti. O organizatoriai patys palydės laimėtojus iki oro uosto, kur praneš apie kelionės tikslą.
„Lėktuvo bilietus geriausio kostiumo savininkams esame dovanoję ir anksčiau. Praėjusiais metais laimėtojai keliavo į Gruziją. Šiemet nutarėme apdovanojimą padaryti šiek tiek ekstremalesnį ir apie kryptį, kuria keliaus laimėtojas, jam pranešime prieš pat skrydį. Matome, kad pas mus renkasi kūrybingos, drąsios asmenybės, tad manome, kad toks prizas dar labiau paskatins pasistengti ruošiant savo kostiumą“ – teigia renginio organizatorius Anton Shoom.
Šiemet, minint tryliktąjį „Yegavedos“ gimtadienį, šventės dalyviams bus ir daugiau dovanų. Net 13 kitų geriausių kostiumų savininkų bus apdovanoti festivalio „Yaga Gathering“ marškinėliais bei kvietimais į kitų metų „Yaga-Ball“ maskaradą arba vasarą vyksiantį „Yaga Gathering 2016“ festivalį.
Organizatoriai primena, kad norintys dalyvauti konkurse nepamirštų įsiamžinti renginio vietoje įsikursiančioje foto studijoje, kurios erdvę instaliuos dvi talentingos kūrėjos Ieva Šimukonytė ir Malvina Stankutė.
Muzikiniai ir naujojo cirko pasirodymai
Pagrindinis šių metų maskarado svečias – psichodelinio transo pionierius Frank Kiehn Madsen, labiau žinomas kaip KOX BOX. Savo muzikinį kelią dar 1990 metais Danijoje pradėjęs projektas išleido ne vieną albumą ir daugybę singlų, remiksavo Juno Reactor bei Slinky Wizard kūrinius, sukūrė garso takelių kino filmams. Šiuo metu Frank Kiehn Madsen gyvena Ibizos saloje, iš kur jis atskris tiesiai į Vilnių. „Yaga-Ball‘ maskarade KOX BOX atliks net trijų valandų trukmės gyvą bei DJ pasirodymą.
Per dvylika renginio valandų dviejose scenose pasirodys ir kiti psichodelinės, reggae, dub, world muzikos atlikėjai. Europoje gerai žinomas atlikėjas, kilęs iš Kernavės, Gido pristatys muziką iš šiemet pasirodysiančio ilgai laukto debiutinio albumo. Taip pat laukiami aktyvūs psichodelinės bendruomenės nariai bei daugelio Europos festivalių svečiai OCHEN iš Lenkijos bei UNITONE iš Estijos. Pastarasis psichodelinės muzikos gerbėjams žinomas dėl darbų „Vertigo Records“ bei savo DJ setų.
Paskendus psichodelinės muzikos garsuose pasirodys šiuolaikinio cirko trupės „Antigravitacija“ artistai. Praėjusiais metais šiuolaikinio cirko artistų pasirodymas vyko tiesiog šokių aikštelėje, o šiemet jie sugrįžta į sceną. Vyks šviesų žongliravimo šou, kojūkininkų bei akrobatų pasirodymai. O šventei įsisiūbavus, į salę bus įneštas didžiulis gimtadienio tortas.
Išankstiniai bilietai jau prekyboje: http://yaga.lt/yagaball/
Maskarado dieną švenčiantys savo gimtadienį į renginį galės įeiti nemokamai.
Renginio vieta: Pamėnkalnio g. 7, Vilnius (pramogų salė „Vakaris Vilnius“, įsikūrusi „Pramogų banke“)
Laikas: vasario 27 d. 20:00 val. – vasario 28 d. 8:00 val.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą