Renginiai

Unikali ispaniškų ritmų grupė „Los Nens“ pirmąkart koncertuos Lietuvoje: prognozėse – karščio banga

Nors Lietuvoje vyraujantis šaltukas dar nežada trauktis, didžiuosiuose šalies miestuose netrukus nuvilnys karščio banga. Tai gerbėjams pažada unikali ispanų ir Lotynų Amerikos muzikos grupė „Los Nens“ kartu su šou grupe iš Kubos „Deeply Latin“, kuri į savo tarptautinį koncertinį turą „Viva Latino“ įtraukė ir karštus šventinius pasirodymus Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose.

Karštais ir autentiškais ispaniškais ritmais gerbėjų simpatijas visame pasaulyje pelniusi grupė „Los Nens“ Lietuvoje viešės pirmąkart. Todėl besiruošdami pasirodymams grupės nariai neslepia jaudulio ir lūkesčių.

„Gerai žinome, kad šiuo metu Lietuvoje – labai šalta ir pilkšva, todėl prisiimame atsakomybę sušildyti ir kaip reikiant pralinksminti savo klausytojus. Juk akis į akį su jais susitiksime pirmąkart! Neabejojame, kad autentiška ispaniška muzika privers gerbėjus pasijausti it saulėtame pajūryje, o užvedantys ritmai netruks išjudinti ir suburti šokiui. Juolab, kad pasirodymai Lietuvoje bus šventiniai – Šiauliuose drauge pažymėsime Valentino dieną, o Kaune ir Klaipėdoje – tarptautinę Moters dieną. Pažadame, kad vakaras drauge bus ypatingas ir kupinas vien geriausių emocijų, todėl ateikite susipažinti“, – kviečia grupės lyderis Javieras Fernándesas Cruzas.

Lietuvoje grupė „Los Nens“ pristatys savo naujausią koncertinę programą „Viva Latino“, kurioje skamba autentiškos ispaniškos dainos, užburiantys rumbos ir flamenko ritmai, tradicinis ispanų folkloras, meksikietiškas bolero, argentinietiškas tango ir unikalios kubiečių tradicinių dainų interpretacijos.

Užburiančią ispanišką dvasią sukurti padės gyvas autentiškų gitarų, būgnų, tradicinių ir unikalių pučiamųjų instrumentų skambesys bei perkusininko iš Čilės Miguelio Hernandezo Giraldi melodijos, taip pat kviestinių svečių – šou grupės iš Kubos „Deeply Latin“ – pasirodymas.

„Deeply Latin“ – tai šokėjų Mailevis Ortegos Fernandeso ir Matsue Castellano duetas, kurio pasirodymai išsiskiria energija ir gyvenimo džiaugsmu. Todėl daugelyje pasaulio muzikos festivalių jų šou pelnė žiūrovų simpatijų apdovanojimą.

Šventiniai „Los Nens“ koncertai Lietuvoje skambės vasario 17 d. Kauno valstybinėje filharmonijoje, vasario 23 d. koncertų salėje „Saulė“ Šiauliuose ir kovo 9 d. Klaipėdos koncertų salėje.

Apie grupę „Los Nens“:
Unikali ispanų ir Lotynų Amerikos muzikos grupė „Los Nens“ susibūrė 2010-aisiais. Grupės lyderis ir vokalistas – iš Ispanijos, Madrido, kilęs Javieras Fernándesas Cruzas, nuolat ir nuosekliai besigilinantis į savo kultūrinį paveldą.

Savo gyvenimo misija muzikantas laiko siekį kuo daugiau žmonių supažindinti su viso pasaulio ispaniškai kalbančių šalių ir regionų muzikinėmis tradicijomis. Siekdamas tikslo Javieras Fernándesas Cruzas subūrė dar aštuonis profesionalius muzikantus, kurie „Los Nens“ vardu scenoje skambina ispaniška gitara, bosine gitara, trimitu, trombonu, būgnais, afrikietiškais bugneliais, perkusija ir kitais instrumentais.

Per aštuonerius veiklos metus grupė „Los Nens“ surengė daugiau nei kelis šimtus gyvų pasirodymų, tarp kurių – koncertai tokiuose populiariuose festivaliuose kaip „Bildes“, „Origo Summer Stage“ ar Ispanijos kultūros dienose.

Grupės pasirodymų įrašai:
• https://www.youtube.com/watch?v=0OEezfF89fY
• https://www.youtube.com/watch?v=hRvzVLDCecQ
• https://www.youtube.com/watch?v=oABvpDf5U3c

Parašykite komentarą