IT naujienos

„Samsung S7“ ir „Edge S7“ jau galima užsisakyti „Tele2“

Vilnius, 2016 m. vasario 22 d. „Tele2“ savo svetainėje pasiūlė klientams užsisakyti telefonus „Samsung Galaxy S7“ ir „Samsung Galaxy S7 Edge“. Operatoriaus klientai bus tarp pirmųjų pirkėjų pasaulyje, kurie gaus „Samsung“ telefonų flagmanus.

Pirkėjų labai laukiami telefonai yra viena karščiausių šių metų naujienų telefonų rinkoje, o rinkos apžvalgininkai juos vadina, ko gero, geriausiais „Samsung“ sukurtais telefonais.

Užsisakę telefonus iš anksto, pirkėjai juos įsigys dar prieš oficialią prekybos pradžią kovo 11 dieną. „Tele2“ pirmiausia pradės jais prekiauti internetu. Užsiregistravę pirkėjai ne tik pirmi nusipirks telefonus, bet ir kartu gaus virtualios realybės akinius „Gear VR“ už 1 ct. Šių dovanų kiekis yra ribotas.

Su išmaniuoju telefonu veikiantys akiniai leis nuotraukas ir vaizdo įrašus žiūrėti 360 laipsnių kampu, o kompiuteriniai žaidimai su jais bus tikroviškesni ir labiau įtraukiantys.

„Samsung“ telefonų flagmanai tik vakar buvo pristatyti Barselonoje vykstančioje parodoje „Mobile World Congress“. Prekyba jais kovo 11 d. prasidės tiek „Tele2“ salonuose Lietuvoje, tiek ir kitose šalyse.

„Samsung“ telefonai Lietuvoje yra labai mėgstami. Žmonėms reikia vis geresnių išmaniųjų, tad „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 Edge“ turėtų būti labai populiarūs tarp klientų. Jais pradėsime prekiauti tą pačią dieną, kaip ir didžiosiose telefonų rinkose. Labiausiai laukiantiems karštos naujienos telefonus įteiksime dar prieš oficialios prekybos pradžią, ir dar su virtualios realybės akiniais už 1 ct“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ prekybos vadovė.

„Tele2“ prekybos salonuose ir interneto parduotuvėje „Samsung Galaxy S7“ be paslaugų sutarties kainuos 718 Eur, „Samsung Galaxy S7 Edge“ kaina be sutarties – 818 Eur.

Abu nauji „Samsung“ telefonai yra atsparūs vandeniui. „Samsung Galaxy S7“ turi 5,1 colio įstrižainės Quad HD Super AMOLED ekraną, o „S7 Edge“ ekranas siekia 5,5 colio. Įdomi telefonų naujovė yra „visada įjungto“ ekrano funkcija. Ji leis telefonu naudotis patogiau, nereikės kiekvieną kartą ekrano aktyvuoti iš naujo, o baterijos energijos tam reikės nedaug.

Išaugusią daugiau galimybių siūlančių išmaniųjų telefonų paklausą Lietuvoje gerai iliustravo praėjusių metų pabaigos kalėdinė prekyba. Geresni 4G ryšį palaikantys telefonai užėmė 8 pirmas pozicijas perkamiausių telefonų dešimtuke ir sudarė net 90 proc. visų parduotų telefonų. Tarp populiariausių modelių buvo ankstesnis „Samsung Galaxy Edge“ modelis S6, o apskritai „Samsung“ išmanieji užėmė net 9 vietas populiariausiųjų dešimtuke.

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą