IT naujienos

„Kaspersky Lab“ vėl pripažinta pasaulio lydere galinių įrenginių apsaugos rinkoje

„Kaspersky Lab“ penktą kartą iš eilės pripažinta viena iš tarptautinio galinių įrenginių apsaugos kūrėjų sąrašo „Magiškasis kvadrantas“, kurį sudaro nepriklausoma analitinė bendrovė „Gartner“ (Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms), lyderių. Ekspertai vėl labai gerai įvertino „Kaspersky Lab“ strateginį matymą (completeness of vision) ir realizavimo efektyvumą (ability to execute).
Tradiciškai bendrovės „Gartner“ sudaryto „Magiškojo kvadranto“ dalyvės patenka į vieną iš keturių grupių: „Lyderiai“ (Leaders), „Pretendentai“ (Challengers), „Vizioneriai“ (Visionaries) или arba „Nišiniai žaidėjai“ (Niche Players). Aukščiausias „Lyderio“ statusas reiškia, kad gamintojas rodo stabilų savo strategijos realizavimo progresą.

„Mes džiaugiamės ir didžiuojamės penktą kartą iš eilės būdami tarp „Magiškojo kvadranto“ lyderių. Per kovos su sudėtingiausiomis kibernetinėmis grėsmėmis metus sukaupta patirtis ir žinios padeda mums kurti aukštos kokybės apsaugos produktus, išsiskiriančius ne tik efektyvumu, bet ir patogumu naudoti. Mes ir toliau stengsimės vykdyti svarbiausius klientų reikalavimus kurdami kompleksinę apsaugą nuo jau žinomų ir naujų grėsmių“, – pažymėjo Nikita Švecovas, „Kaspersky Lab“ tyrimų ir kūrimo direktorius.

Išsamiai susipažinti su analitinės bendrovės „Gartner“* apžvalgos rezultatais galima adresu: www.gartner.com/doc/reprints?id=1-2X53YGZ&ct=160126&st=sb.

Bendrovės „Gartner“ publikuojami duomenys nėra rekomendacijos dėl kokių nors gamintojų, produktų arba paslaugų ir negali būti traktuojami kaip patarimai dėl geriausiai įvertintų tiekėjų pasirinkimo. Analitinės bendrovės „Gartner“ publikacijos pagrįstos bendrovės ekspertų nuomone ir negali būti laikomos faktų konstatavimu. „Gartner“ nesuteikia jokių garantijų, išreikštų aiškiai ar tik turimų omenyje, dėl publikuojamų duomenų, tarp jų komercinės kokybės garantijų arba tinkamumo tam tikriems tikslams.
Apie „Kaspersky Lab“
„Kaspersky Lab“ – didžiausia pasaulyje privati bendrovė, kurianti IT saugumo užtikrinimo programinius sprendimus. Bendrovė yra viena iš keturių geriausių „Endpoint Security“ klasės apsaugos sistemų kūrėjų. Jau daugiau nei šešiolika metų „Kaspersky Lab“ kuria efektyvius apsaugos sprendimus korporacijoms, vidutinio ir smulkaus verslo bendrovėms bei privatiems naudotojams. Didžiojoje Britanijoje registruotos „Kaspersky Lab“ technologijos ir sprendimai apsaugo daugiau nei 400 milijonų naudotojų beveik 200 pasaulio šalių ir teritorijų.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą