IT naujienos

Magiškasis „Gartner“ kvadrantas: „Kaspersky Lab“ – vėl tarp pirmaujančių IT įmonių

„Kaspersky Lab“ trečią kartą iš eilės gauna „Lyderio“ statusą magiškajame bendrovės „Gartner“ kvadrante, kategorijoje „Endpoint Protection Platforms“ (sprendimai galutinių įrenginių apsaugai)*. Šis faktas ir pagerėjusios bendrovės pozicijos kategorijoje „strateginė vizija“ (completeness of vision) patvirtina reikšmingą „Kaspersky Lab“ vietą pasaulio rinkoje kaip vieno pirmaujančių programinės apsaugos įrangos gamintojų.

Magiškasis analitinės bendrovės „Gartner“ kvadrantas sudarytas pagal kasmečio programinės apsaugos įrangos galutiniams įrenginiams rinkos tyrimo rezultatus ir kompleksinius 18 įvairių šiame segmente dirbančių įmonių produktų tyrimus. Magiškasis kvadrantas – vienas autoritetingų informacijos šaltinių bendrovėms, norinčioms įvertinti gamintojus ir sprendimus korporatyvinio IT saugumo srityje. Kasmetės „Gartner“ ataskaitos duomenys gali turėti lemiamą reikšmę organizacijų sprendimams perkant programinę apsaugos įrangą.

„Gartner“ analitikai įmones įvertina pagal dvi kategorijas: „strateginė vizija“ (completeness of vision) ir „realizavimo efektyvumas“ (ability to execute). „Strateginė vizija“ numato 8 vertinimo kriterijus: rinkos supratimas, rinkodaros strategija, pardavimo strategija, pasiūlymo strategija, verslo modelis, strategija pramonėje, inovacijos ir geostrategija. Kategorijoje „Realizavimo efektyvumas“ įvertinami tokie veiksniai kaip bendras gamintojo rentabilumas, reagavimo į rinkos reikalavimus lankstumas, verslo operacijos, pardavimų vykdymas ir kainodara, rinkodaros strategijos realizavimas ir sąveika su klientais.

Remiantis tyrimo rezultatais, magiškojo „Gartner“ kvadranto įmonės dalyvės patenka į vieną iš keturių grupių: „Lyderiai“ (Leaders), „Pretendentai“ (Challengers), „Vizioneriai“ (Visionaries) arba „Nišiniai žaidėjai“ (Niche Players). „Lyderio“ statusas rodo, kad gamintojas demonstruoja stabilų progresą ir strategijoje, ir ją realizuojant. Maža to, įmonės laimėjimai tokiose srityse kaip apsauga nuo kenkėjiškos programinės įrangos, duomenų saugumas ir informacinio saugumo instrumentų kūrimas kelia kokybės standartus kitiems gamintojams ir rodo plėtros kryptis visai pramonei.

„Kurdami kompleksinius apsaugos sprendimus savo klientams stengiamės kibernetinę erdvę padaryti saugią. „Lyderio“ statusas magiškajame „Gartner“ kvadrante įrodo, kad mes einame teisingu keliu ir kad mūsų ilgalaikė investavimo į technologijas ir ekspertizę strategija ir toliau pasiteisina“, – analitinės „Gartner“ ataskaitos rezultatus komentuoja Nikolajus Grebennikovas (Nikolay Grebennikov), „Kaspersky Lab“ tyrimų ir plėtros direktorius.

Pagrindinis „Kaspersky Lab“ produktas korporatyvinio tinklo apsaugai „Kaspersky Endpoint Security for Business“ buvo teigiamai įvertintas ir klientų, ir IT lyderių kaip sprendimas, ne tik greitai aptinkantis grėsmes ir užtikrinantis patikimą apsaugą, bet ir kaip turintis daugybę instrumentų korporatyvinės IT infrastruktūros saugumo kontrolei. Tarp jų – instrumentai, aptinkantys silpnąsias vietas ir skirti valdyti programinės įrangos atnaujinimus, priedus, mobiliųjų įrenginių valdymo ir kontrolės būdai, diskų ir failų su autentifikavimo iki operacinės sistemos įkrovimo sąsaja šifravimo funkcija (preboot authentification).

Išsamiau apie „Gartner“ ataskaitą ir magiškąjį kvadrantą „Endpoint Protection Platforms“ kategorijoje skaitykite analitinės bendrovės tinklalapyje: www.gartner.com/technology/reprints.do?id=1-1PJIOBM&ct=140114&st=sb.

Parašykite komentarą