Verslas

Lietuvos įmonės kviečiamos dalyvauti Kinijos prekybos mugėje

konferencija, kurioje bus pristatyta „Kantono importo ir eksporto mugė – prekybos tiltas tarp Kinijos ir Lietuvos“. Per šią konferenciją Lietuvos įmonės daugiau sužinos apie verslo potencialą Kinijoje ir galimybę dalyvauti didžiausioje ir plačiausiai žinomoje nuo pat 1957-ųjų mugėje pasaulyje.
„Vidurio ir Rytų Europos valstybių gaminami produktai yra perspektyvūs Kinijos rinkoje. Lietuva yra mums svarbaus regiono dalis, bet mūsų šalių bendradarbiavimo potencialas prekybos srityje dar neišnaudotas. Tad kviečiame Lietuvos verslo bendruomenę pasinaudoti Kantono mugės teikiamomis galimybėmis“, – ragina Kinijos užsienio prekybos centro atstovas Hanas Caibo.
Kinai įsigyja daugiausia pasaulyje elektronikos ir elektroninių įrenginių, maisto, namų apyvokos daiktų, dovanų, drabužių ir kitų prekių. Lietuvos ekspertų teigimu, perspektyviausia lietuviškos kilmės prekes eksportuoti į Kiniją šiuose sektoriuose: medienos ir medienos dirbinių, vaisių, chemijos pramonės, pieno produktų, baldų, drabužių.
Vaizdo konferencijoje bus apžvelgti dvišaliai Lietuvos ir Kinijos santykiai. Praktinius šių šalių bendradarbiavimo aspektus pristatys Danas Vaitkevičius, einantis patarėjo pareigas Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Eksporto ir importo skatinimo skyriuje, buvęs komercijos atašė Lietuvos ambasadoje Kinijoje. Įspūdžiais iš Kantono mugės pasidalys Aurimas Zaleckas, AB „Stumbras“ eksporto vadovas Azijai bei Guido Wolf, „RAZ Group“ investicijų direktorius, „Kinijos – Baltijos verslo klubo“ įkūrėjęs. Renginyje, pasitelkdami tiesioginį teletiltą, dalyvaus ir į rūpimus klausimus atsakys Kantono mugės organizatoriai – Kinijos užsienio prekybos centro atstovai.
Verslo atstovai iš užsienio valstybių Kantono mugės vardu žinomoje importo ir eksporto prekių parodoje gali pristatyti savo gaminius Kinijos rinkai, užmegzti naudingų verslo ryšių, rasti prekių tiekėjų ir patikimų partnerių. Du kartus per metus organizuojamame renginyje dalyvauja įmonės iš daugiau kaip 200 pasaulio valstybių. Į kiekvieną mugę susirenka daugiau nei 100 Lietuvos verslininkų. Per dešimt metų joje sudalyvavo beveik 3 tūkst. lietuvių. 119-ąjį kartą organizuojamas renginys vyks šių metų balandžio–gegužės mėnesiais.
Kantono importo ir eksporto prekių mugė rengiama nuo 1957 m. Pagal produktų gausą ir lankytojų bei dalyvių skaičių ji yra laikoma didžiausia ir plačiausiai žinoma muge pasaulyje. Mugė rengiama du kartus per metus pietinės Kinijos mieste Guangdžou (Kantone). Beveik 150 000 produktų, parduodamų už konkurencingą kainą, yra išstatoma 1 170 000 kv. m. plote. Praėjusių metų spalį 118-ąjį kartą surengtoje mugėje apsilankė 177 544 verslininkai iš 213 skirtingų šalių ir regionų. Daugiau informacijos apie mugę rasite adresu www.cantonfair.org.cn

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą