Nekilnojamas Turtas

Lietuvoje atidarytas „išmanusis biuras“ NT agentams

Ketvirtadienį, Vilniuje, atidarytas pirmasis Lietuvoje moderniais darbo principais paremtas „išmanusis“ nekilnojamojo turto agentūros „Capital Centras“ biuras. Jame dirbti ir mokytis galės sostinės nekilnojamojo turto agentai.

Pasak „Capital centras“ biuro vadovo Manto Mikočiūno, efektyviai valdomi biurai gali suteikti NT agentams daugiau vertės mažesnėmis sąnaudomis. „Rinkoje vis dar egzistuoja įmonių, kurios agentus vertina kaip savo darbuotojus, nors iš tiesų agentas – savarankiškas verslininkas, atliekantis paslaugą savo klientams. Lygiai taip pat agentūra atlieka paslaugą jiems, suteikdama galimybes naudotis biuru, verslo sistemomis ir bendromis klientų duomenų bazėmis, – pastebi M. Mikočiūnas. – Mūsų „išmanusis biuras“ – patogi mobili darbo vieta bei galimybė tobulėti, mokytis čia ir dabar, juk agentas darbo vietoje praleidžia tik apie 25 proc. savo laiko. Norime jam suteikti neįpareigojančią darbo vietą su visais privalumais.“

Naujasis „Capital Centras“ biuras paremtas JAV itin populiariu „išmaniojo biuro“ modeliu, suteikiančiu daugiau pridėtinės vertės darbuotojams, leidžiančiu efektyviai naudoti turimus resursus ir vienoje vietoje suburti tam tikros srities specialistus. „Įsivaizduokite darbo erdvę, kurioje neturite nuolatinio savo darbo stalo, bet turite visus darbui reikalingus daiktus vienoje vietoje, – apie „Capital Centras“ idėją pasakoja NT agentūros „Capital Centras“ bendrasavininkas Gediminas Jankauskas. – Mūsų biure kiekvienas NT brokeris turės specialią savo daiktų saugojimo vietą, tad atėjęs galės tiesiog sėsti prie tuo metu laisvo darbo stalo su būtiniausiomis asmeninėmis darbo priemonėmis.“

G. Jankausko teigimu, NT versle labai svarbus yra nekilnojamo turto agentas: „Pagrindinė mūsų kryptis – atrasti šiuolaikiškus, efektyvius ir novatoriškus būdus, kaip didinti mūsų brokerių profesionalumą, suteikiant jiems aukščiausios kokybės mokymus, technologijas ir verslo sistemas. Pavyzdžiui, naujajame biure agentai, norintys gilinti savo žinias ar kelti kvalifikaciją, galės nemokamai dalyvauti „Capital Centras“ organizuojamuose mokymuose įvairiomis su NT agento darbu susijusiomis temomis.

Iš viso „Capital Centras“ biure vienu metu patogiai dirbti galės net iki 50 agentų.
Praėjusiais metais franšizės pagrindu savo veiklą Lietuvoje pradėjusi nekilnojamo turto agentūra „Capital“ 2014 m. pradžioje jau buvo išaugusi 4 kartus – vienijo daugiau nei 100 nekilnojamojo turto brokerių bei tapo didžiausia NT bendrove Lietuvoje. Agentūros tikslas – sukurti pačias palankiausias sąlygas, suteikti geriausias darbo priemones, technologijas ir sistemas NT agentams.

Parašykite komentarą