Buitis, Namai,  Nekilnojamas Turtas

Perkate būstą? Štai, ką jums padarys NT brokeris Vilniuje

Būsto įsigijimas – mėnesį trunkantis stresinis laikotarpis, kuris labai išvargina žmones. Dokumentai, oficialios institucijos, biurokratai. Visi tik reikalauja popierių, dokumentų ir susimokėti… Kas galėtų padėti įsigyjant nuosavą būstą? NT brokeris Vilniuje Evaldas Matlauskas – rimtas ir atsakingas pagalbininkas norintiems ne tik pirkti, bet ir parduoti būstą.

Ką daro NT brokeris Vilniuje? Kokios jo kompetencijos? Kaip jis gali padėti žmonėms, ketinantiems įsigyti, arba parduoti savo nekilnojamąjį turtą? Apie viską nuo pradžių…

NT brokeris išsiaiškina savo kliento lūkesčius. Taip, galite susipažinti su brokeriu ir papasakoti jam, ko tikitės – norite didelio namo Vilniaus priemiestyje arba rajone, o gal jaukaus kuklaus butelio žaliame ir ramiame rajone. O gal domina prabangus būstas Senamiestyje ar Užupyje, kuriame patys negyvensite, bet jį nuomosite? NT brokeris gali patarti ir investicijų į NT klausimais. Kad galėtų pasiūlyti tai, ko žmogui iš tikrųjų reikia, kiekvienas NT brokeris turi aiškiai suvokti lūkesčius ir propaguojamą gyvenimo būdą. Tik tada gali prasidėti tikrasis darbas.

Darbas su skelbimais. Skelbimų apie parduodamą NT yra be galo daug. Juose visuose suokiama, koks butas ar namas geras, puikus, kaip arti parduotuvės ir t.t. Bet kaip atskirti gūdus nuo pelų? Kas jau kas, o namus ir butus parduodantys žmonės puikiai supranta, ką pabrėžti, o ko neminėti… Kai norite įsigyti būstą, reikia tokio žmogaus, kuris pažinoti abi puses, ir taip padėtų surasti geriausią variantą. Beje, ne visi geriausi NT objektai yra reklamuojami pirmuosiuose skelbimų portalų puslapiuose. Kai kurie skelbimai sklando NT pardavėjų bendruomenės viduje ir yra žinomi tik prekiaujantiems nekilnojamu turtu.

Darbas su pardavėju. Sakykime, NT brokeris suranda tinkamą skelbimą ar kelis. Kas vyksta toliau? Toliau brokeris susisiekia su pardavėju ar jo atstovu, dažniausiai kitu brokeriu ir susitaria dėl apžiūrėjimo. Susitikimo metu pardavėjas giria savo parduodamą būstą, tačiau pirkėjo brokeris turi realiai įvertinti, ar tos pagyros yra pagrįstos. Kartais pasirodo, kad butas turi rimtų ar esminių trūkumų, dėl kurių brokeris savo klientui tiesiog nerekomenduoja tokio buto ar namo pirkti. Tada ieškomas kitas variantas. Brokeris yra tas nepriklausomas ekspertas, kuris gali įvertinti, ar kaina už parduodamą NT turtą yra adekvati.

Dokumentų parengimas. Kai pirkėjas išsirenka butą ar namą, prasideda „linksmasis“ darbas – dokumentų surinkimas ir pasirašymas. Pasirašoma pas notarą preliminari pirkimo-pardavimo sutartis, sumokamas avansas, tada klientas keliauja į banką paskolos, tada vėl grįžta pas notarą pasirašyti pirkimo-pardavimo sutarties. Reikia suderinti abiejų šalių laiką susitikimams pas notarą, užtikrinti, kad visi reikalingi dokumentai paruošti ir tvarkingi, nieko netrūksta. Jei kyla problemų, jas reikia skubiai spręsti.

Galutiniai štrichai būna nubrėžiami po pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo. Kelios konsultacijos, ką daryti toliau ir viskas, NT brokeris savo darbą atliko. Pagalvokite, kaip sunku tokius procesus sužiūrėti vienam… Dėl to brokerio pagalba yra labai vertinga.

Parašykite komentarą