Sportas

Adrenalinu pulsuojančiame „Press ralis 2014“ renginyje – dėmesys saugumui

Šiandien startuoja 19-asis tarptautinis žurnalistų ralis „Press ralis 2014“, kasmet pritraukiantis mases žiūrovų ir autosporto mėgėjų. Filmavimo kameras, diktofonus ir kompiuterius į automobilius iškeitę žurnalistai iš Lietuvos ir užsienio ralio trasose varžysis gegužės 30-31 dienomis. Norvegiško kapitalo ne gyvybės draudimo bendrovė „Gjensidige Baltic“ pasirūpino renginio organizatoriaus civilinės atsakomybės draudimu – šiemetinis „Press ralis 2014“ apdraustas 200 tūkst. litų suma.

„Esame neabejingi drausmingiems vairuotojams, tad neabejojame, kad žiniasklaidos atstovų ir automobilių sporto tandemas – tai ne tik veržlumas, tačiau ir profesionalaus bei atsakingo vairavimo skatinimas, – sako Katerina Pavlidi, „Gjensidige Baltic“ Lietuvos filialo generalinė direktorė. – O pagrindinis mūsų paramos žurnalistų raliui tikslas – kartu su organizatoriais pasirūpinti saugiu ir sklandžiu renginiu tiek dalyviams, tiek žiūrovams“.

Dvi dienas truksiančio renginio specialūs ruožai drieksis Panevėžio mieste ir jo rajone, Radviliškyje, Šiauliuose. „Dalyviams viso ralio metu teks įveikti 300 km, dauguma etapų rengiami miestų gatvėse. Greičio ruožai bus ir sudėtingi, ir įdomūs, tad juos stebės daug žiūrovų. Neabejoju, kad renginys patiks visiems. Kad ralis teiktų ne tik įspūdingų vaizdų, adrenalino, bet ir būtų saugus, kartu su ilgalaikiu partneriu „Gjensidige“ turime vieną tikslą – maksimaliai tuo pasirūpinti“, – sako projekto koordinatorius bei Lietuvos žurnalistų autoklubo prezidentas Valdas Valiukevičius. Nors dauguma renginio trasų bus aptvertos, V. Valiukevičius pataria renginio dalyviams išlikti budriems ir nepamiršti visų atsargumo priemonių.

Vienas iš ralio etapų, kuris sutraukia didelį žiūrovų būrį – „Gjensidige“ taurei laimėti – šiais metais vyks Šiauliuose, šalia prekybos centro „Tilžė“. Tarp gausaus ralio dalyvių skaičiaus dalyvauja ir „Gjensidige” komanda, kuri pretenduoja į nugalėtojų pakylą – VIP klasėje varžysis bendrovės brokerių skyriaus vadovas Mindaugas Ratkevičius kartu su partnerystės projektų vadovu Anton Timofejev su „BMW Z3“ automobiliu.

Norvegijos kapitalo draudimo bendrovė „Gjensidige Baltic“ priklauso „Gjensidige“ finansinei grupei, kuri valdo trečdalį Norvegijos ne gyvybės draudimo rinkos ir veikia Danijoje, Švedijoje, Latvijoje, Estijoje bei Lietuvoje. Norvegijoje „Gjensidige“ grupė taip pat teikia bankininkystės, investicijų, pensijų fondų valdymo ir kitas finansines paslaugas.

Parašykite komentarą