Transportas

Krovinių pervežimas Keltais Lietuva-Švedija

Keltai kaip transporto laivai. Keltai yra specialus laivo tipas, naudojamas vandens telkiniui kirsti. Paprastai nustatoma reguliari susisiekimas, kai keltai kursuoja tarp apibrėžtų uostų ir visada važiuoja tuo pačiu maršrutu.Turi būti atskirti keltai, jungiantys du upės krantus, ir keltai, tinkami plaukioti ir plaukiantys, pavyzdžiui, tarp dviejų šalių ar net tarp salų. Tarptautiniu mastu yra daugybė keltų jungčių visuose žemynuose, kartais įveikiant ilgus, kartais trumpus atstumus.

Kokios yra keltų savybės?Keltai tam tikrais aspektais skiriasi nuo konteinerinių laivų ar kitų krovininių laivų. Jei keliami lengvieji automobiliai arba geležinkelio keltai, turi būti įrengtos atitinkamos priemonės pakrauti su atitinkama transporto priemone ir jungtys į du sujungtus uostus.Kita vertus, keleiviniams keltams reikia tik dviejų gultų ir galimybės išplaukti į krantą ar laive.Keltai kroviniams gabenti. Kai kurie keltai nėra naudojami keleiviams vežti, o tik kroviniams gabenti. Tokiais atvejais jie vadinami kitokiais laivais, su santrumpa „Roll on“, „Roll off“. Į laivus, kurie buvo atitinkamai pakrauti, rieda arba sunkvežimiai, arba traukiniai, nors praktiškai deriniai dažniausiai galimi. Praktiškas „RoRo“ keltų bruožas yra galimybė pakrauti per kelią, kurie yra ne tik priekyje ar laivagalyje, bet ir šonuose.Privalumas visų pirma yra milžiniškas greitis, nes kadangi prekės jau yra sunkvežimyje ar vagone, nereikia perkrauti. Ypač trumpais jūros keliais ir gabenant transporto priemones ar net popierių, „RoRo“ keltai yra pranašesni ir jiems teikiama pirmenybė.

Krovinių pervežimas Keltais Lietuva-Švedija tai puiki galimybė verslui vystyti savo plėtrą su švedijoje esančiomis įmonėmis. Plačiu grafikų pasirinkimu, jūs galėsite dažnai pristatyti savo krovinius į Švedijoje esančią kitą vietą. Ingstad krovinius keltu perveža pagrindiniu keliu per Baltijos jūrą.

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą