Technologijos

Teksto atpažinimo, redagavimo programa

Daugelyje puikių programinės įrangos produktų derinamos PDF redagavimo ir optinio simbolių skaitymo (OCR) funkcijos, tačiau nė viena nėra tokia įspūdinga kaip FineReader. Nė viena kita programa neprilygsta galingam PDF, OCR ir dokumentų palyginimo funkcijų deriniui ar integruojatos savybės taip aiškiai ir sklandžiai. Atliekant bandymus, FineReader OCR funkcija taip pat yra tikslesnė nei bet kokių „PDF-plus-OCR“ konkurentų, tokių kaip „Adobe Acrobat Pro“ ir „Nitro Pro“, taip pat atskiros OCR programos, tokios kaip „Kofax OmniPage“ ar „ReadIris“.Kainų planai„ABBYY FineReader“ yra dviejų versijų:  standartinė versija, kurioje nėra dokumentų palyginimo funkcijos, tačiau yra visi pagrindiniai programos PDF redagavimo įrankiai; ir didesnės vertės verslo versija, apimanti dokumentų palyginimą ir automatizuotas konversijos procedūras, kurios per mėnesį gali apdoroti iki 5000 puslapių. Abi šios versijos taikomos nuolatinėms licencijoms, o ne abonementams.

Priešingai, „Adobe“ parduoda dabartines „Acrobat DC“ versijas tik pagal mėnesines ar metines licencijas, nors vis tiek galite įsigyti versijos nuolatines licencijas už pagrindinė versijaarba kaip verslo versija. Atminkite, kad „Adobe Acrobat Pro“ pasižymi giliausiu funkcijų rinkiniu ir glaudžiai integruojamas su „Adobe“ debesų paslaugomis ir programomis.

Teksto atpažinimo ir redagavimo programa tai didelė pagalba rašant straipsnius, svarbius dokumentus, knygas ar kitus rašymui skirtus dalykus. Tokios programos dėka jūs viską atliksite be klaidų ir greičiau. Tokios programos pagalba jūs sutaupysite laiko, jį išnaudodami kitiems svarbiems darbams. Taip pat jūsų tekstai atrodys labiau kokybiški, kadangi patys ne visada galime pastebėti klaidas, o programos sukurtos taip, kad mums būtų lengviau susidoroti su mūsų užduotimis.  Tad kodėl nepabandžius, to kas gali mums padėti efektyviau atlikti mūsų pavestas užduotis.

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą