Buitis, Namai

Kokybiški stikliniai indai žvakėms internetu

Yra trys esminiai dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis tinkamą žvakių indelį internetu, savo žvakių konteineriams, įskaitant: stiklinius. Stikliniai žvakių indeliai turi būti skirti naudoti žvakėms, kad būtų užtikrintas atsparumas karščiui ir aukštai temperatūrai, kurią sukelia karštis ir ištirpęs vaškas. Dėl įtrūkimų ant jūsų kliento stalo ar kiliminės dangos gali išsilieti karštas vaškas. Gelinės žvakės ypač įkaista taip, kad jų stikliniai indai sprogsta. Nekokybiški žvakių stiklainiai kelia gaisro pavojų, ir gali pridaryti netvarkos. Kai vaškas išteka iš talpyklos, dagtyje nebelieka vaško telkinio, iš kurio būtų galima semti kurą. Tai sukuria didelę liepsną, kuri gali degti pakankamai aukštai, kad užsidegtų netoliese esančios užuolaidos ar augalai. Nors jums gali kilti pagunda pirkti unikalios formos ar stiliaus stiklainius, turite užtikrinti, kad indai būtų saugūs karščiui ir yra paruošti žvakėms.

Jei planuojate žvakes laikyti skardinėse, taikomos tos pačios taisyklės. Stikliniai žvakių stiklainiai turi būti suprojektuoti taip, kad toleruotų aukštą karštį ir ištirpusį vašką, nepažeisdami. Taip pat svarbu žinoti, kad bet koks stiklinis indas, įskaitant karščiui atsparius stiklainius, gali įtrūkti esant dideliam karščiui. Štai kodėl svarbu klientams pateikti saugių žvakių deginimo patarimų, pavyzdžiui, deginti tik ant karščiui atsparių paviršių ir niekada nepalikti degančios žvakės be priežiūros.

Populiarus pasirinkimas tarp žvakių pirkėjų yra kvapiosios žvakės. Kvapioje žvakėje, vašką įtraukus į dagtį, susidaro vandens garai ir anglies dioksidas bei į orą išsiskiria nedidelis kvapo kiekis. Žvakėse naudojami kvapai turi būti saugūs ir patvirtinti naudoti žvakių gamyboje. Nesvarbu, ar renkatės natūralius, ar sintetinius priedus, svarbu užtikrinti, kad jie būtų saugūs deginti. Yra medžiagų, kurios net ir nedideliais kiekiais yra toksiškos žmonėms. Daugelis žvakių gamintojų naudoja eterinius aliejus arba kvapiuosius aliejus savo žvakėms kvėpinti.

Parašykite komentarą