Buitis, Namai

Kokios spintos reikia Jūsų prieškambariui?

Prieškambaris – tokia namų vieta, kuri retai kada tampa pagrindiniu namų akcentu. Taip yra todėl, kad esame pripratę, jog prieškambaris tiesiog tampa vieta batams, drabužiams ar nereikalingiems daiktams laikyti. Tačiau iš tiesų dizaineriai teigia, jog būtent prieškambaryje ir turėtų prasidėti namų dizainas. Juk ne kokioje kitoje patalpoje, o čia pirmiausia Jūsų namus pradeda vertinti kiekvienas svečias. Tad dera, kad prieškambaris nebūtų tik tamsus užkampis, kurio pagrindinė interjero dalis – didžiulės nereikalingų daiktų prigrūstos spintos. Be abejo, kad šis baldas yra pagrindinis prieškambaryje, tačiau šiandien baldų gamintojai leidžia eksperimentuoti ir panaudojant tinkamas Jūsų interjerui prieškambario spintas sukurti įspūdingą namų erdvę.

Tamsiam kampučiui

Ne retai prieškambaris yra itin tamsi namų erdvė. Taip dažniausiai yra daugiabučiuose ir didžiuliuose privačiuose namuose. Ne visuomet šeimininkai susimąsto, kad išsklaidyti šią prietemą prieškambaryje yra visai nebloga mintis. Norint tai padaryti, galima pasitelkti ne tik modernų dienos apšvietimą, bet ir prieškambario baldus. Jei norite prieškambariui suteikti daugiau šviesos ir jaukumo, rinkitės šviesius baldus. Puikiausiai tiks masyvios kreminės ar smėlio spalvos spintos, kurios atliks ne tik įvaizdžio funkciją, bet ir pasitarnaus daiktų laikymo klausimu.

Mažam prieškambariui

Ne retai daugiabučių naujų gyventojai skundžiasi, jog jų butuose prieškambariai tokie mažulyčiai, jog čia neišlauši jokio prašmatnesnio kampelio. tai netiesa. Ekspertai Jums tuoj jau pat paprieštarautų ir pasakytų, jog jaukią erdvę galima sukurti praktiškai bet kur. tereikia šiek tiek fantazijos. Jei Jūsų prieškambaris iš tiesų labai mažas, nepersistenkite su baldais. Nepirkite didžiulių sieninių spintų, nes taip visiškai sunaikinsite šios patalpos erdvę. Geriausiai Jums tiktų nedidelė spintelė ar net batų dėžė, kuri užimtų nedaug vietos, tačiau būtų naudinga. Jaukiam interjerui mažame prieškambaryje sukurti naudokite sienos nišoje paslėptą apšvietimą, o prie sienos ar kampe pastatykite stilingą dekoraciją – stilizuotą pakabą arba stalelį telefonui.

Moderniai išraiškai

Jei Jūsų prieškambaryje vietos pakankamai – vadinasi čia galite ir savo fantaziją išreikšti kiek įmantriau. Dideliam prieškambariui puikiai tinka ir erdvios spintos ir modernios smulkmenos bei kitos interjero detalės. Jei norite užpildyti prieškambario erdves, čia galite sukurti net savotišką poilsio salą: kampe pastatykite minkštą krėslą su žurnaliniu staliuku, sieną papuoškite moderniu išraiškingu paveikslu ar net užrašais. Dideliame prieškambaryje labai svarbus apšvietimas. Jam skirkite nemažai dėmesio. Puikiai tiks ne tik viena lempa, bet ir kelios mažesnio apšvietimo lemputės sienos nišoje. Jos gali apšviesti moderniai sienoje įrengtą knygų spintelę.

Parašykite komentarą