Transportas

Kaip vyksta automobilio supirkimo procesas?

Kai ateina laikas greitai ir už gerą kainą parduoti automobilį, pirmiausia susimąstome, kaip tai atlikti kuo greičiau. Niekam ne paslaptis, kad, jei dėsime automobilio skelbimą į internetinius pardavimo portalus, atsakymo galime nesulaukti arba sulaukti labai negreit. O jei automobilis yra prastos būklės, jis išvis niekam nebus įdomus. Vežti į metalo laužo supirktuvę? Tai irgi ne išeitis, nes tokiu būdu Jūs gausite labai nedidelę piniginę sumą.

Automobiliu supirkimas Kaune, ar kitame mieste, kuriame Jūs gyvenate, yra pati geriausia paslauga, norint greitai ir už gerą kainą parduoti nebenaudojamą transporto priemonę.

Kaip vyksta automobilio supirkimo procesas?

Automobilių supirkimas yra galimas keliais būdais: telefonu, pateikiant paraišką internetu arba nuvykus tiesiai į supirkimo bendrovę. Būdą renkatės pagal savo poreikius. Ko gero, geriausia būtų užpildyti paraišką internetu, nes raštiškas automobilio aprašymas visada yra informatyvesnis nei aptarimas telefonu. Internetu Jūs ir pats gausite tikslesnę informaciją apie galimą auto supirkimo kainą, tuo tarpu telefonu – Jūs sužinosite tik apytikslę. Paprastai valandos bėgyje, Jūs jau žinosite, kiek pinigų galima gauti už transporto priemonę. Jei gyvenate toli nuo supirkimo taškų, supirkimo procesas gali trukti apie parą laiko. Žinoma, jei siūloma kaina Jūsų netenkina, automobilio supirkimo procesas gali būti atšaukiamas.

Kitas labai patrauklus privalumas – automobilio paėmimas iš bet kurios vietos. Tai labai patogu, nes nereikia rūpintis, kaip nugabenti, pavyzdžiui, jau nebeveikiančią transporto priemonę. Nors daugelis bendrovių skelbiasi, kad automobiliu supirkimas yra nemokamas, bet dėl sunkinančių aplinkybių, (tolimas atstumas, dideli auto gabaritai) tam tikra kaina gali būti išskaičiuojama iš parduodamos transporto priemonės.

Kokią pinigų sumą galima gauti pasinaudojus automobilio supirkimo paslauga? Tai tiesiogiai priklauso nuo:

  1. Automobilio pagaminimo metų;
  2. Markės;
  3. Techninės būklės. Kuo būklė geresnė – tuo daugiau pinigų galima gauti.

Jei Jums jau seniai atsibodo senas automobilis, parduokite jį per automobilių supirkimo bendrovę. Greitas procesas Jus nudžiugins, o gautą sumą galėsite panaudoti pirkdami naują transporto priemonę.

 

 

Parašykite komentarą