Buitis, Namai

Kokie daiktai turėtų atsirasti jūsų prieškambaryje?

Prieškambaris – pirmoji erdvė, kurią įžengę į namus pamatote jūs ir jūsų svečiai. Nors paprastai jis būna pakankamai mažas, jame mes laikome daug dažniausiai naudojamų daiktų. Taigi ką daryti, kad prieškambaris būtų patogus?

Veidrodis

Ar girdėjote, kad paskutinis veiksmas prieš žengiant iš namų turėtų būti žvilgtelėjimas į veidrodį? Sakoma, kad tai padeda atsiminti viską, kas svarbu išeinant. Ar tai tiesa, ar ne – nežinia. Tačiau tai, kad veidrodis yra itin svarbi detalė prieškambaryje, akivaizdu.

Geriausia, kad šis aksesuaras būtų tokio dydžio, kad galėtumėte matyti save visu ūgiu. Būtent tokie paprastai montuojami ant prieškambario spintos durų ir yra vieni patogiausių. Populiaru rinktis ne tik kvadrato ar stačiakampio, bet ir ovalo formos veidrodžius. Tik turėkite omenyje, kad pastarieji neapima tiek erdvės ir vizualiai tiek nepadidina prieškambario, kaip stačiakampiai veidrodžiai.

Drabužių kabykla

Šaltuoju sezonu naudojame daug viršutinių drabužių, tokių kaip paltai ir striukės. Tam, kad jie nesukurtų betvarkės, naudinga prieškambaryje turėti kabyklą. Be to, ji itin praverčia, kai į namus atvyksta svečiai. Tokiu atveju nebūtina dažnai varstyti spintos durų, yra sutaupomas laiko, nelieka sumaišties, kai atvyksta daugiau žmonių. Kabyklą verta pasirinkti tvirtą, kad jos konstrukcija atlaikytų didesnį svorį ir stabiliai stovėtų sudėjus daugiau drabužių.

Batų spintelė

Daugelis turi daug ir įvairiausių batų. Smagu pirkti ir keisti avalynę, tačiau tuomet susiduriame su dilema – kur viską sutalpinti? Tam, kad didžiosios prieškambario dalies neužimtų vien batai, naudinga namuose turėti jiems skirtą dėžę, lentyną arba spintelę. Svarbu, kad šis baldas būtų patogus. Juk kiekvieną kartą dedant avalynę nesinori vargti. Geras pasirinkimas šiuo atveju gali būti ir batų dėžė-suoliukas. Jis puikiai tinka tuomet, kai prieškambario erdvė yra itin nedidelė.

Spinta

Didelė ar maža, aukšta ar žema – viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Tačiau nėra abejonių, kad spinta naudinga bene kiekviename prieškambaryje. Šioje patalpoje nuolat atsiranda įvairiausių daiktų, tokių kaip: šalikai, kepurės, pirštinės, raktai ir dar daugiau. Dažniausiai nėra taip lengva atrasti jiems vietos.

Svarbu išsirinkti spintą, kuri būtų pakankamai didelė, tačiau kartu ir kompaktiška, kad užimtų kuo mažiau vietos. Prieš ją įsigydami pagalvokite, kiek turite drabužių ir kitų prieškambaryje laikomų daiktų. Tai leis lengviau išsirinkti sau tinkamiausią baldą.

Prieškambaris – dažnai maža, bet labai svarbi namų dalis. Todėl verta pasistengti jį įsirengti kuo geriau. Tinkami prieškambario baldai paverčia šią erdvę patogia ir patrauklia. Na, o jei norite tokius įsigyti internetu, platų jų pasirinkimą galite rasti čia: https://www.baldaipl.lt/baldai/prieskambaris.

Parašykite komentarą