Kelionės

Kelionės į Madeirą – ką turėtume žinoti?

Lietuvių turistų ypač pamėgta nauja keliavimo kryptis Madeiros sala, esanti Portugalijoje. Ši sala savo gamtos grožiu primena Filipinus, ar net Tailandą. Saloje daug gėlių, o dėl gėlių gausos, dažnai keliautojai ją vadina Gėlių sala. Jau ilgą laiką kelionė į Madeirą, yra viena iš labiausiai Lietuvos turistų ieškomų ir rezervuojamų krypčių. Daugumai keliautojų sunku patikėti nuvykus į šią salą, kad ji ne egzotiškuose kraštuose, o tiesiog mūsų Europos žemyne.

Nuostabus oras ir kaip vietiniai sako, amžino pavasario sala, nes čia oras visada puikus ir net lėtingi orai šioje saloje įneša egzotikos į turistų kelionę, o ne nusivylimų pliūpsnį blogu oru. Pasigrožėti salos įvairiapusiškumu galima išsinuomavus automobilį ir aplankant visus lankytinus objektus, kurių tikrai labai daug, tačiau jie visi išskirtiniai ir egzotiniai. Kai kuriuose vietose tu gali pasijusti tarsi džiunglėse, na, o kai kurie vandens kriokliai trykštantys iš kalnų upių nuteikia tikrai pasakiškai ir egzotiškai.

Šią kelionių kryptį labai dažnai renkasi aktyvesnio keliavimo pasiilgę turistai, nes šioje kelionėje puikiai galima suderinti poilsį prie baseino ir aktyvų laisvalaikį keliaujant ar žygiuojant po šią salą žygeivių keliais. Sala vulkaninės kilmės, todėl jos paplūdimiai tikrai išskirtiniai ir nematyti Europiečiams, jų grožis užburia ir nustelbia net daug paplūdimių mačiusius keliautojus. Jei ir Jūs norite pamatyti šiuos išskirtinius vaizdus, ir Europos žemyne esančioje saloje pasijusti tarsi rojuje, nedelsiant kreipkitės į šias keliones organizuojančius teikėjus, kurie pasirūpins geriausiu pasiūlymu ir kaina Jūsų išvykai. Šią salą galima pasiekti vos 5-6 valandų skrydžiu ir apie 4000 km atstumu nuo Lietuvos. Tik keletą valandų patogiu lėktuvu ir Jūs jau tikrame gamtos rojuje.

Parašykite komentarą